Forum

windows 2008 mail u...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows 2008 mail uyarı sistemi

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
386 Görüntüleme
(@AliDerin)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

şimdi biz genel olarak içerden dışarı çıkışları kapattık. maillerde dahil. server makinası dışarıya açık. şimdi şöyle birşey düşünüyorum oluru ne kadar vardır bilmiyorum ama. servera bir mail sistemi kurup gelen mailleri kullanıcılara mesaj şeklinde bildiren bir sistem. yani mailiniz geldi bakınız diye

mail server dışarıda bünyemizde değil böyle bir program mevcutmu yada böyle bir sistem kurulabilirmi

şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 21/01/2013 14:00

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

İçeriye Exchange kurup buradan mailleri almaları sağlasanız daha pratik olmaz mı ?

Gönderildi : 21/01/2013 16:37

(@SerkanYalcin)
Gönderiler: 174
Estimable Member

şimdi biz genel olarak içerden dışarı çıkışları kapattık. maillerde dahil. server makinası dışarıya açık. şimdi şöyle birşey düşünüyorum oluru ne kadar vardır bilmiyorum ama. servera bir mail sistemi kurup gelen mailleri kullanıcılara mesaj şeklinde bildiren bir sistem. yani mailiniz geldi bakınız diyemail server dışarıda bünyemizde değil böyle bir program mevcutmu yada böyle bir sistem kurulabilirmişimdiden teşekkürler

Mail sistemi kurduktan sonra herkese ayrı kullanıcı açacaksan standart exchange kurup kullanıcıları aç yok tek kullanıcı diyorsan tek kullanıcı aç ( örneğin [email protected] gibi) mail forwarding ile diğer adreslere yönlendirme yap , transport rule ilede kullanıcıların dışarıya mail atmasını yasaklarsın.Bedava mail server arıyorsan hMailServer öneririm.Tabikide bir exchange gibi ayrıntılı ayarlama yapamazsın.Bilgine.Kolay gelsin.

Gönderildi : 21/01/2013 17:44

(@AliDerin)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

evet exchange bende düşündümde bizim bura biraz bedavacı ondan başka bir arayış içindeyim. bilgiler içni teşekkürler olmadı demosunu kurup kullanışlılığını gösterirsem paraya kıyar herhalde 🙂

Gönderildi : 22/01/2013 11:54

Paylaş: