Forum

Server 2003 Tarihi ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2003 Tarihi Durduk Yere 1 yıl geri alıyor

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
304 Görüntüleme
(@HasanDarende)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar Çözüm Park yıllardır ilgi ile izlediğim okuduğum bir platform bir çok probleme burada okuyarak çözüm buldum. Burada bulunan kişilere bu fedakarlıklarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Bir kaç gündür aramama rağmen Çözüm Park içinde aramama rağmende çözümü bulamadığım bir problemim var.

ISA Server ve Aktive Directory yüklü olan Server 2003 te sistem hiç kapanmadan elektrik kesintisi olmadan durduk yere tarihi 1 yıl geri alıyor neden kaynaklandığını anlamıyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.

Gönderildi : 11/01/2013 18:27

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhaba arkadaşlar Çözüm Park yıllardır ilgi ile izlediğim okuduğum bir platform bir çok probleme burada okuyarak çözüm buldum. Burada bulunan kişilere bu fedakarlıklarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Bir kaç gündür aramama rağmen Çözüm Park içinde aramama rağmende çözümü bulamadığım bir problemim var.

ISA Server ve Aktive Directory yüklü olan Server 2003 te sistem hiç kapanmadan elektrik kesintisi olmadan durduk yere tarihi 1 yıl geri alıyor neden kaynaklandığını anlamıyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.

Kullandığınız bir program yada zaman sunucusu bunu yapıyor olabilir. Bizde workcube programı var zamanın iki saat geri çalışması gerekiyor bu nedenle program otomatik olarak iki saat gerye alıyor sistemin saatini.

Gönderildi : 11/01/2013 19:23

(@HasanDarende)
Active Member
Konu başlatıcı

Ertan bey ilginiz için teşekkür ederim, sunucuda kullandığımız bir kaç program var. Active Directyory, ISA Server, MSSQL, AutoBackup formysq, Bitvise SSH client, Win Scp, gibi birkaç program daha mevcut, bunları inceleyeceğim, umarım çözebilirim cevabınız için yeniden teşekkür ederim.

Saygılarımla..

Gönderildi : 14/01/2013 03:45

(@HasanDarende)
Active Member
Konu başlatıcı

Aradan bir ay kadar zaman geçmesine rağmen cevaplamak istedim, ilginç bir şekilde server şuan normal olarak çalışıyor, yaptığım sadece ESET Nod32 yüklemek oldu.

Saygılar....

Gönderildi : 12/02/2013 11:44

Paylaş: