Forum

Paylaşım klasö...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Paylaşım klasörü içerisindeki dosyları silmeye karşı korum

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
986 Görüntüleme
(@YasinOzbek)
Gönderiler: 141
Reputable Member
Konu başlatıcı

Paylaşım klasöründe ki dosyaların tümünü silmeye karşı korukmak istiyoruz sadece yetkili kişilerin silmesini sağlamak istiyoruz. Güvenlik yarlarından silme ile ilgili kutucugu kaldırdıgımda etkili olmuyor o rolu denny yaptığımda ise hiç bir şekilde çalışma dosyasında değişiklil yapılamıyor. konu hakkında yardımcı olurmusunuz

Gönderildi : 12/12/2012 13:15

(@SedatTURAN)
Gönderiler: 443
Honorable Member

paylaşım klasöründe user lar için vermiş olduğunuz izinlerden kaynaklanıyor bu , sadece okuma yapmanız durumunda silme kaydetme özelliğini alması gerekli kullanıcılardan. ekran görüntüsü paylaşırmısın izin ekranları ile ilgili

Gönderildi : 12/12/2012 13:39

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba sadece okuma yetkisi olanlar zaten silemez. Fakat hem buraya yazsın ama silemesin derseniz paylaşımda bu kişiye yazma hakkı verin. Security kısmından bu kişiye sadece okuma hakkı verin. Bu durumda  yazar,değiştirir, silemez. Şu anda bu şekilde çalışan paylaşımlarım var ve sağlıklı çalışmakta.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/12/2012 13:44

Paylaş: