Forum

Domainde'ki kullanı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Domainde'ki kullanıcılara yazılım güncelleme yetkisi verme?

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
403 Görüntüleme
(@EmreGuleryuz)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Şirketteki  kullanıcılarımıza adobe flash player gibi, java gibi yazılımlara güncelleme yetkisi vermek istiyoruz. Nasıl yapabiliriz.

Yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler.

Gönderildi : 03/12/2012 21:16

(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Güncelleme yetkisi demek programı kurma yetkisi demek. Program kurabilmek içinde local admin hakkı gerekiyor. Ben sizin yerinizde olsam automatic güncellemeleri kapatır ve merkezi bir sistem kullanırım.

Gönderildi : 04/12/2012 13:19

(@OzanKARACAN)
Gönderiler: 5
Active Member

Güncelleme yetkisi demek programı kurma yetkisi demek. Program kurabilmek içinde local admin hakkı gerekiyor. Ben sizin yerinizde olsam automatic güncellemeleri kapatır ve merkezi bir sistem kullanırım.

Peki merkezi derken biraz daha açarsanız sevinirim. 

Gönderildi : 05/12/2012 02:45

(@OzanKARACAN)
Active Member

Gönderildi : 05/12/2012 02:46

(@OzanKARACAN)
Active Member

Gönderildi : 05/12/2012 02:47

(@OzanKARACAN)
Active Member

Gönderildi : 05/12/2012 02:48

(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Merkezi derken bu sizin sisteminize bağlı biraz. SCCM ve buna benzer 3.parti uygulamalar kullanabilirsiniz. Networkunuzdeki client sayısıyla ilgili birazda.

Gönderildi : 05/12/2012 11:56

Paylaş: