Anasayfa » Forum

File Server Hakkınd...

File Server Hakkında  

RSS
Omer Ucler
(@OmerUcler)
Üye

Merhabalar,

File Server üzerinde ayarlanmış klasörler ve bu klasörlere bağlı quota ve file screen uygulamaları mevcut.File Server tekrardan yapılandırılacağından (computer name rename,domain join,firmware update ve windows update gibi işlemlerden sonra buna quota ve file screen uygulamalarının da dahil olduğu disk üzerine formatta dahil) burada formattan önceki quota screen uygulamalarına ait kayıtları kesin olarak silinmiş midir.Yeni yapılandıracağımız file server kayıtlarını etkileme durumu olmazmı?

Yardımlarınızı bekliyorum

Alıntı
Gönderildi : 19/09/2012 23:56
Evren Banger
(@evrenbanger)
Üye Forum Yöneticisi

Siz kayitlara gerimi donmek istiyorsunuz orasini anlamadim

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/09/2012 01:44
Omer Ucler
(@OmerUcler)
Üye

Kayıtlar tam olarak silindiğinden emin olmak istiyorum.Kota ve Screen kayıtlarını göremiyorum ama emin olmalıyım.

[quote user="Evren Banger"]Siz kayitlara gerimi donmek istiyorsunuz orasini anlamadim[/quote]

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/09/2012 02:59
Ercan KESKIN
(@ErcanKESKIN)
Üye

FSRM'da görünmüyorsa, herhangibir kota ve screen yapmaz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/09/2012 12:51
Bilgehan POYRAZ
(@bilgehanpoyraz)
Üye

o kadar işlemden sonar beklenti çok yüksek olur. bir bardak soğuk su ile kota ve screen kayırlarına veda edişi kutlayın...

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/09/2012 02:42
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Üye

[quote user="Omer Ucler"]

Kayıtlar tam olarak silindiğinden emin olmak istiyorum.Kota ve Screen kayıtlarını göremiyorum ama emin olmalıyım.

[quote user="Evren Banger"]Siz kayitlara gerimi donmek istiyorsunuz orasini anlamadim[/quote]

[/quote]

Silinmiştir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/09/2012 19:41
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol