Forum

Bir Server'ı Başka ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bir Server'ı Başka Bir Servera Taşıma

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
455 Görüntüleme
(@gokhanyuceler)
Gönderiler: 86
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Saygı deger arkadaşlar şimdi benim maruzatım şudur ki bende bir server var bunda 2003 standart adition İsa server 2006 ve birde şirketin gerekli bir programı var ben şimdi bu server ım arıza yaptı die başka bir serve aldım donanım olarak tamamen farklı şimdi ben bu işlemleri gece kullanıcılara fark ettirmeden nasıl deiştirebilirim yani şimdi kalkıp başka bir domain kurmadan başka isa server kurmadan ve kullanıcılıarı birdaha domainden cıkartıp almadan ne yapabilirim

Gönderildi : 04/08/2008 14:33

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Selam Gökhan Bey;

Portalımızda migration ismi altında bulunan makaleler ve postları inceler misiniz? İncelemenizin ardından kafanızdaki sorulara cevaplar bulacağınızı düşünüyorum.

Gönderildi : 04/08/2008 14:39

(@zafercalikoglu)
Gönderiler: 292
Reputable Member

kesinlikle migration ile ilgili dokumanları okumalısın,senin için buyuk bir kolaylık olacaktır,

Gönderildi : 04/08/2008 14:42

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Merhaba ,

Acronis True İmage universal restore  ürününü  deneyebilir veya inceleyebiirsiniz

ürünün yaptığı işlem  donanım olarak  tamamen farklı cihazlardan alınan image ları restore etmek

portal üzerinde makalesi mevcut

Gönderildi : 04/08/2008 15:18

(@gokhanyuceler)
Gönderiler: 86
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar şimdi sormak istediğim makalelerde sbs i başka bir sisteme taşıma var bende standart 2003 var ve taşıyacagım yeni bilgisayar yine standart bunun bir engeli olmaz değilmi ?

Gönderildi : 05/08/2008 21:42

(@savasdemir)
Gönderiler: 1870
Illustrious Member

aksine işiniz daha kolay olur.standartta migration daha sorunsuzdur.
selamlar

Gönderildi : 05/08/2008 23:57

Paylaş: