Forum

windows server 2003...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows server 2003 öğrenmek istiyorum

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
388 Görüntüleme
(@huseyingunaydin)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar daha önceleri karşılaştığım problemleri giderebilmek için zaman zaman siteyi ziyaret edip gerekli bilgiler doğrultusunda problemlerimi gideriyordum. 

Kendi çapımda bir projem var. Bundan sonra sizlerinde yardımıyla yapabileceğimi düşünüyorum.

evimde kullanmadığım bir bilgisayarım var dün win server 2003 yükledim, yükledim ama bundan sonra ne yapıcam hiç bilmiyorum. daha önce xp professional da yerel ağda html sitesi tasarlayıp yayınlamıştım ama 2005 yılındaydı tabi o.

şimdi evimde asp yada php site taşıyan küçük bir server yapabilir miyim? amacım ticari değil sadece benim yaptığım siteyi yayınlasam yeterli. henüz sabit İP im yok ama onuda ayarlıcam inş.

Gönderildi : 30/07/2012 17:16

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Merhaba,
Buradaki kaynaklar ile yapamayacağınız işlem yok. Web server konusunda makaleler kısmından iis olarak arama yaparsanız çok geniş kaynağa ulaşacaksınız.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 30/07/2012 20:39

Paylaş: