Forum

Domaine aldığım bil...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Domaine aldığım bilgisayarları domainden çıkartamıyorum (belirtilen modül bulunamadı) hatası veriyor

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
394 Görüntüleme
(@Musaimece)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Domaine aldığım bilgisayarları domainden çıkartamıyorum (belirtilen modül bulunamadı) hatası veriyor

Gönderildi : 16/06/2012 12:07

(@Musaimece)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Network ayarlarında herhangi bir hata vermiyor her şe yonrmal gözüküyor, Olay görüntüleyecisi - yönetim ayarlarında şu hatı veriyor:

Kerberos istemcisi FAT5 sunucusundan KRB_AP_ERR_MODIFIED hatası aldı. cifs/cpc2.domainadi.com hedef adı kullanıldı. Bu, hedef sunucunun istemci tarafından sağlanan anahtarın şifresini çözemediğini gösterir. Hedef sunucu asıl adı (SPN), hedef hizmetinin kullandığı hesaptan başka bir hesaba kaydettirildiğinde bu durum oluşabilir. Lütfen hedef SPN'nin yalnızca sunucu tarafından kullanılan hesaba kayıtlı olduğundan emin olun. Ayrıca hedef hizmeti, Kerberos Anahtar Dağıtım Merkezi'nin (KDC) hedef hizmet hesap parolasından farklı bir hedef hizmet hesap parolası kullandığında da bu durum oluşabilir. Lütfen sunucudaki ve KDC'deki hizmetin geçerli parolayı kullanacak şekilde güncelleştirildiğinden emin olun. Sunucu adı tam ad değilse ve hedef etki alanı (DOMAINADI.COM) istemci etki alanından (DOMAINADI.COM) farklıysa, bu iki etki alanında aynı ada sahip sunucu hesapları olup olmadığını denetleyin veya sunucuyu tanımlamak için tam ad kullanın.

Gönderildi : 20/06/2012 16:41

(@borayildiz)
Gönderiler: 675
Honorable Member

domaindeki makinalar birbirinin imaj kopyası mı ?

Gönderildi : 20/06/2012 16:48

Paylaş: