Forum

Uzak Masaüst&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Uzak Masaüstü Bağlantısı Özellikleri ?

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
547 Görüntüleme
(@ibrahimayhan)
Gönderiler: 493
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merabalar Arkadaşlar.

Sizlere Bir Kaç Soru Sormak İstiyorum.

İşyerimizde Server Şeklinde Kullanılan Yalnız Windows XP Professional İşletim Sistemli Ana Bilgisayarımız Bulunmaktadır. Uzak Masaüstü Ayarları Aktiftir . Uzak Masaüstü İle Bilgisayarımıza Bağlanıp Çizim Programı Kullanmak İstedim. 3d Görüntü Hatası Şeklinde Hata Verdi. Bilgisayarım Sağ Tık Özellikler Yapıp Ekran Kartına Bakayim Dedim Ekran Kartı Uzak Masaüstüde Aktif Olmuyor. Yani Sizlere Sormak İstediğim Ana Bilgisayarımı İşyerinde Tüm Özellikleriyle Nasıl Kullanıyorsak; Uzak Masaüstü Bağlantısı Yapıpta Kullanabilirmiyim. Nette Biraz Araştırdım Uzak Masaüstü Bağlantısı Bazı Özellikleri Devre Dışı Bırakmaktadır Şeklinde Makaleler Buluınmaktadır. Bunun Doğrultusunda Ana Bilgisayarımızın Uzak Masaüstü Kullanım Ayarlarının Tümünü Nasıl Aktif Edebiliriz. Böyle Birşey Mümkünmü. Yani Bilgisayarı İşyerinde Tüm Özellikleriyle Nasıl Kullanıyorsak Uzak Masaüstü Bağlantısıylada Öyle Kullanmak İstiyoruz. Eğer Böyle Birşey Mümkünse Çok Güzel Olur.

Sizlerden Gerekli Bilgiyi Beklemekteyim.

Hepinize İyi Akşamlar.

Gönderildi : 27/05/2012 02:45

(@onur_cikit)
Gönderiler: 185
Reputable Member

Uzak masaüstü ile çizim programınızı kullanabileceğinizi sanmıyorumyeterli görselliği alamazsınız.

Gönderildi : 27/05/2012 03:28

(@ibrahimayhan)
Gönderiler: 493
Prominent Member
Konu başlatıcı

Kullanamayacağımı Bende Biliyorumda, Sorumda Belirttiğim Gibi Uzak Masaüstü Bağlantyı Ayarlarını Düzenleyip İşyerinde Bilgisayar Kullanıyormuş Gibi Tüm Bilgisayar Özellikleri Aktif Bir Şekilde Ayarlıyabilirmiyiz. ?

Gönderildi : 27/05/2012 09:56

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Teamviewer vb. 3. party bir programla deneyin.

Gönderildi : 28/05/2012 14:11

Paylaş: