Forum

Server 8 cmd sorunu

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 8 cmd sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
383 Görüntüleme
(@HasanDanis)
Gönderiler: 426
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Ben Wm 8 üzerine server 8 beta kurdum kurulum gayet noral bitti.Yeniden başladı server parolayı yazdım karşıma cmd ekranı çıktı oraya ne yazmam gerekiyor acaba ?

Teşekkür Ederim.Saygılarımla.

Gönderildi : 01/03/2012 23:17

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Server8 kurulum yapılırken CORE ve GUI mod mevcut. Eğer GUI kurarsanız grafik ekranlı işletim sistemi kullanabilirsiniz. Siz sanırım CORE modda kurdunuz. Bu durumda sadece komutlar ile çalışırsınız.

Bu durumda pnputil, net user, route print, sc delete vb. gibi dos komutlarını kullanmayı bilmelisiniz. Tabi dilerseniz, GUI modda tekrar kurulum yapabilirsiniz.

Keyifli çalışmalar. 

Gönderildi : 02/03/2012 01:56

(@HasanDanis)
Gönderiler: 426
Honorable Member
Konu başlatıcı

Server8 kurulum yapılırken CORE ve GUI mod mevcut. Eğer GUI kurarsanız grafik ekranlı işletim sistemi kullanabilirsiniz. Siz sanırım CORE modda kurdunuz. Bu durumda sadece komutlar ile çalışırsınız.

Bu durumda pnputil, net user, route print, sc delete vb. gibi dos komutlarını kullanmayı bilmelisiniz. Tabi dilerseniz, GUI modda tekrar kurulum yapabilirsiniz.

Keyifli çalışmalar. 

Teşekkür Ederim Uğur Hocam,aynen dediginiz gibi olmuş.Dün  GUI sürümü kurdum problem yok.

Gönderildi : 02/03/2012 16:26

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Keyifli çalışmalar. 

Teşekkür Ederim Uğur Hocam,aynen dediginiz gibi olmuş.Dün  GUI sürümü kurdum problem yok.

Rica ederim. Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 02/03/2012 17:35

Paylaş: