Forum

Server 2003 Remote ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2003 Remote Desktop hatası

25 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
1,170 Görüntüleme
(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Hayir tarihlerinden bir kontrol edermisin son 1 haftada hangilerini yuklemissin.

KB2653956 bu update varmi ? 

Gönderildi : 16/04/2012 21:21

(@Murat_iSABETLi)
Gönderiler: 50
Trusted Member
Konu başlatıcı

Son 1 haftada yaptığı bütün updatleri kaldırdım.Sonuç aynı.RDP nin bir klasörü var mı?. çalışan bir 2003 ten alıp sorun çıkan sunucuya kopyalasam düzelir mi sorun ?veya registery tarafında RDP ile ilgili kayıtları düzenleyen yama varmıdır.

Gönderildi : 17/04/2012 12:12

(@emresever)
Gönderiler: 2
New Member

Merhaba aynı sorun bende var local de bağlanabiliyorum fakat rdp olarak server bırakın bağlanmayı cevap bile vemiyor bilgisayar ya kapı ya internet yok diyegelen uyarı var

bu sorunu nasıl çözebilirim acaba yardımlarınız içn şimdiden teşekkür ederim.

Gönderildi : 11/11/2016 14:11

(@yilmazgokce)
Gönderiler: 112
Estimable Member

Türk telekom kaynaklı dışarıdan bağlanma sorunları baş göstermeye başladı diye duyumlar aldım belkide problem sunucularda değildir.

Gönderildi : 11/11/2016 14:22

(@emresever)
Gönderiler: 2
New Member

Türk telekom kaynaklı dışarıdan bağlanma sorunları baş göstermeye başladı diye duyumlar aldım belkide problem sunucularda değildir.

Merhaba Yılmaz Bey,

Bağlantı şeklim tooway yani bağlantı sorunum yok başka bir cihazım var o internet üzerinde ona verdiğim port numarası ile bağlanabiliyorum.

Benim sorunum daha çok işletim sisteminden kaynaklnıyor çünkü bilgisayarım özelliklerden uzak bağlantıyı yıkladığımda aşağıdaki hatayı alıyorum

tüm kullanıcıların şirleri mevcut modemde port numarasıda ayarlandı servera static ip verildi modemdeki dış ip static, roller de verildi.

başka ne olabilir. 

Gönderildi : 11/11/2016 14:53

(@mucahityilmaz)
Gönderiler: 498
Honorable Member

Merhaba Yılmaz Bey,

Bağlantı şeklim tooway yani bağlantı sorunum yok başka bir cihazım var o internet üzerinde ona verdiğim port numarası ile bağlanabiliyorum.

Benim sorunum daha çok işletim sisteminden kaynaklnıyor çünkü bilgisayarım özelliklerden uzak bağlantıyı yıkladığımda aşağıdaki hatayı alıyorum

tüm kullanıcıların şirleri mevcut modemde port numarasıda ayarlandı servera static ip verildi modemdeki dış ip static, roller de verildi.

başka ne olabilir. 

hocam hatanın ilk satırındaki cümlede diyor ki bazı lokal kullanıcılarda şifre tanımlı değildir.

bunu araştırıp şifre verin o kullanıcıya çözülecektir umarım

Gönderildi : 11/11/2016 19:02

Sayfa 2 / 2
Paylaş: