Forum

Oturum açma pr...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Oturum açma problemi

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
344 Görüntüleme
(@AYKUTYILDIZ)
Gönderiler: 88
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

sistemimde bir forest bir additional domain bulunmakta forest domain istanbulda bulunmakta additional çalışmakta olduğum fabrikada yeni bir kullanıcı tanımladık bu kullanıcı oturum açar iken istanbuldaki dc üzerinde oturum açıyor silip tekrardan tanımlasamda problemi gideremedim.

Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Saygılarımla. 

Gönderildi : 05/12/2011 13:20

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Merhabalar;

sistemimde bir forest bir additional domain bulunmakta forest domain istanbulda bulunmakta additional çalışmakta olduğum fabrikada yeni bir kullanıcı tanımladık bu kullanıcı oturum açar iken istanbuldaki dc üzerinde oturum açıyor silip tekrardan tanımlasamda problemi gideremedim.

Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Saygılarımla. 

İstanbuldaki Forest Domain Üzerinden Açan İstemci'nin Birinci DNS Adresi ADC'nin Adresimi ?

Eğer Bu Doğru İse ADC Üzerinden Bu Kullanıcının Replike Olup Olmadığını Kontrol Et Replikasyonu El İle Başlat Domainler Replike Olsun.

Tekrar Dene Eğer Gene İst. Üzerinden Login Olmaya Çalışıyorsa ADC Oturum Açmasına İzin Veremiyor Farklı Bir Sıkıntı Olabilir ADC Log'larını İncele Hata Loglarını Bizimle Paylaş. 

Gönderildi : 05/12/2011 13:58

(@AYKUTYILDIZ)
Gönderiler: 88
Estimable Member
Konu başlatıcı

Üstat dediğin herşeyi kontrol ettim replikasyonda sorun yok dns kayıtlarında sorun yok herşey olağan şekilde pc üzerinden kullanıcı hesaplarından kullanıcıyı power user olarak tanımla yaptıktan sonra sorun düzeldi.Yardımların için teşekkürler.

Gönderildi : 05/12/2011 20:14

Paylaş: