Forum

Screen Any time - W...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Screen Any time - Workstation Edition v 4.15

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
377 Görüntüleme
(@HuseyinBILEN)
Gönderiler: 116
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhahalar;

Remote  Desktop kullanıcı harakettlerini  kaydetmek için screen any time programını denemek istedim. Kullanıcı hareketlerini kaydetmek istediğim sunucu windows server  2008. kurulumu yaptım. program çalışıyor gibi görünüyor. fakat kayıt yapmıyor. Daha önce kullanan arkaşlarımız oldu mu acaba ? yardımcı olabilirmsiniz. Teşekkürler...

Gönderildi : 27/09/2011 21:10

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Sanırım sizden başka kullanan yok, ama bana bu normal geliyor, yanlış anlamanızı istemiyorum tabiki, fakat bir sistemci olarak bu tür işler ile uğraşmanız sizleride yorar, sizlerin çok daha ciddi projeler ile firmanıza destek sağlıyor olmanız gerekli, cevabınızı da tahmin ediyorum mutlaka bunu bir yönetici istemiştir 🙂

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/09/2011 12:12

(@HuseyinBILEN)
Gönderiler: 116
Estimable Member
Konu başlatıcı

Hakan hocam sizin gibi birisinden eleştiri almakta benım için gerçekten önemli. Evet bir yönetici istedi benden. isteyen yönetici olunca ilgilenmemek gibi bir şansınız olmuyor malesef 🙂

Gönderildi : 30/09/2011 12:53

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Tahmin ettim ama dediğim gibi senin zamanın çok değerli, keşke terminal server da bunlar ile değilde Session Broker, Easy Print vb konular ile ilgilensen 🙁

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/09/2011 14:44

Paylaş: