Forum

iScsi data kayıp.

Bildirimler
Hepsini Temizle

iScsi data kayıp.

7 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
380 Görüntüleme
(@SebahattinKOSE)
Gönderiler: 35
Trusted Member
Konu başlatıcı

Windows Storage server kurulu NAS üzerindeki disklerime iScsi initiator ile bağlanıyorum. Sorunum bu disklerdeki verilerimin kaybolması. Disklere bağlanıyorum fakat yazdığım dosyalar bir süre sonra gözükmüyor. Sorun ne olabilir?

Gönderildi : 22/09/2011 02:00

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Windows Storage server kurulu NAS üzerindeki disklerime iScsi initiator ile bağlanıyorum. Sorunum bu disklerdeki verilerimin kaybolması. Disklere bağlanıyorum fakat yazdığım dosyalar bir süre sonra gözükmüyor. Sorun ne olabilir?

ISCSI başka bir sistemde mount edince durum aynımıdır ?

Gönderildi : 22/09/2011 04:23

(@SebahattinKOSE)
Trusted Member
Konu başlatıcı

NAS' ın kendi üzerinden baktığımda da dosyaları göremiyorum. Bu durum belli bir süre sonra gerçekleşiyor. Alan NTFS formatlı. Diğer mount işlemlerinde de görünmüyor.  

Gönderildi : 22/09/2011 07:34

(@ertanerbek)
Famed Member

NAS' ın kendi üzerinden baktığımda da dosyaları göremiyorum. Bu durum belli bir süre sonra gerçekleşiyor. Alan NTFS formatlı. Diğer mount işlemlerinde de görünmüyor.  

Başlık özeti ve veri özetinin hem ISCSI sunucuda hemde bağlı olduu sunucuda açık olduğuna emin olun.

Gönderildi : 22/09/2011 12:04

(@SebahattinKOSE)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Bağlı sunucuda ilgili ayarı yaptım. Fakat ISCSI sunucuda nasıl bunu nasıl yapabilirim?

Gönderildi : 22/09/2011 14:31

(@ertanerbek)
Famed Member

Bağlı sunucuda ilgili ayarı yaptım. Fakat ISCSI sunucuda nasıl bunu nasıl yapabilirim?

Hocam sunucuya göre değişiyor, markası ne ?

Gönderildi : 22/09/2011 15:07

(@SebahattinKOSE)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Hocam sunucuya göre değişiyor, markası ne ?

HP x1600 - Windows Storage Server 2008 R2 .. 

Gönderildi : 22/09/2011 15:21

Paylaş: