Forum

symantec backup exe...

Bildirimler
Hepsini Temizle

symantec backup exec

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
401 Görüntüleme
(@ocen76)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

selamlar ,

bi kaç aydır kullandıgım symantec backup exec ile xp ve 2003 imajlarını farklı donanımlara geri yüklüyebiliyorum ve sorunsuz calısıyorlar.

Ancak Server 2003 üzerine Active Directory , DNS ve DHCP kurduktan sonra bu imajı farklı donanıma yukledigimde loglarda Active Directory ve Dns hataları veriyor sistem acıyor hatta DHCP üzerinden clientlere ip bile dağıtıyor . Acaba bu hataların önüne gecmenin bir yolu varmı şayet bu mümkünse şöyle bir düşünün hazır kurulu ve sorunsuz çalışan sistemin bir yedeğini alıyorsunuz ve komple server gitse bile dakikalar icinde yeni bir servere geri dönebiliyorsunuz ? Symantec Backup Exec ve Domain konusunda tecrübesi olan arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum ..

Gönderildi : 28/06/2008 23:14

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Yeni başladığım firmada da bunu almışlar fakat bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. ? Gerçi bizdekinin servisleri çalışmıyor nasıl çözeceğime bakmam lazım.. Ama sen kullanan biri olarak iyi diyorsan sorun yoktur..

Gönderildi : 29/06/2008 00:24

(@Anonim)

merhaba,

backup exec in hangi sürümünü kullanıyorsunuz acaba? image online mı alınıyor?cd den boot falan mı yapıyorsunuz?

bizde symantec backup exec kullanıyoruz ama exchange,sql, share edilmiş klasörlerin yedeklerini alıyoruz, böyle bir hizmeti varsa bizde faydalanalım

Teşekkürler

Gönderildi : 29/06/2008 00:40

(@Anonim)

🙂

Symantec Backup Exec hakkında makaleler istiyoruz !

🙁

Gönderildi : 01/07/2008 15:16

Paylaş: