Forum

Server 2008 x64 Sun...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2008 x64 Sunucu İle Bağlantı Kopması

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
388 Görüntüleme
(@Black_jackal)
Gönderiler: 27
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

70 Kişilik Bir Firmada server 2008 x64 ve hp proliant dl380 sunucu bulunmaktadır. Bazen arada Sırada günde 2 kere olmak kaydı ile Bütün Kullanıcların Sunucu İle Bağlantısı Kopuyor Event Baktım Alttaki Hatayı Vermektedir.

event ID: 2012

While transmitting or receiving data, the server encountered a network error. Occassional errors are expected, but large amounts of these indicate a possible error in your network configuration.  The error status code is contained within the returned data (formatted as Words) and may point you towards the problem.

Bu Hatayı Vermektedir Bütün Network Ve Sunucunun driverlarını güncelledim aynı sorun devam etmektedir. yardımcı olursanız sevinirim.

Gönderildi : 21/09/2011 15:40

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhaba;

70 Kişilik Bir Firmada server 2008 x64 ve hp proliant dl380 sunucu bulunmaktadır. Bazen arada Sırada günde 2 kere olmak kaydı ile Bütün Kullanıcların Sunucu İle Bağlantısı Kopuyor Event Baktım Alttaki Hatayı Vermektedir.

event ID: 2012

While transmitting or receiving data, the server encountered a network error. Occassional errors are expected, but large amounts of these indicate a possible error in your network configuration.  The error status code is contained within the returned data (formatted as Words) and may point you towards the problem.

Bu Hatayı Vermektedir Bütün Network Ve Sunucunun driverlarını güncelledim aynı sorun devam etmektedir. yardımcı olursanız sevinirim.

Sunucuda sorun varmıdır bilmem ama networkü dinleyerek neler olduğu hakkında biraz fikir sahibi olabilirsiniz. Wireshark programını ve destekliyor ise switchiniz üzerinde miror portu aracılığı ile kullanabilirsiniz.

Gönderildi : 21/09/2011 16:15

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Merhaba,

Bağlantısı kopuyor dediğiniz nedir? File serverla mı bağlantısı kopuyor?

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 19/03/2012 16:40

Paylaş: