Forum

network kablosunda ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

network kablosunda sıkıntı olsa dahi bilgisayarıma şifre girdiğimde açmasını istiyorum

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
308 Görüntüleme
(@baksakalli)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Domain sistemim var  network kablosunda sıkıntı olsa dahi bilgisayarıma şifre girdiğimde  açmasını istiyorum. Group Polcy den ayarı oolduğunu duydum ancak bulamadım yardım ederseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Gönderildi : 18/08/2011 17:32

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bir kez domaine giren pc zaten network kablosu olmasa dahi oturum açmalı. Windows 7 ve vistada bu şekilde xpde sorun yaşarsanız şayet eşitle özelliğini kullandığınızda fiğer oturum açmanız esnasında kablo olmadan yani ağa bağlı olmadan domainde gibi oturum açabilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/08/2011 17:35

(@baksakalli)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Yardım için teşekkür ederim ancak xp işletim sistemi kullanıyorum ve farklı kullanıcı açmak istemiyorum.

Gönderildi : 18/08/2011 18:19

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Farklı bir kullanıcı felan açmaya gerek yok normalde kullanıcı ağ ortamında değilkende domainde oturum açmalı.Sizde spresifik bir aksilik olarak bu kullanıcınız açmıyor sanırım.Kullanıcı domaindeyken eşitleyi çalıştırıp tekrar login olduktan sonra ağa bağlı olmadan somainde oturum açabilirsiniz..

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/08/2011 18:36

Paylaş: