Forum

RPC Service Sorunu ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

RPC Service Sorunu Hk.

7 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
407 Görüntüleme
(@gunayyildiz)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Şu RPC servisini Local System değilde Network Service olarak startlama lazım lütfen yardımcı olun arkadşlar 5 saatir uğraşıyorum.:::::::(

Gönderildi : 30/07/2011 04:16

(@mustafakilic)
Gönderiler: 773
Prominent Member

Merhaba,

Aşadağıdaki registry değerlerini kontrol edin. Elinizde bu değerin doğru olduğu bir sunucu karşılaştırın. Sorun kalmayacaktır.

HKLM\System\CCS\Services\RpcSs

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 30/07/2011 13:09

(@yalcinkaraca)
Gönderiler: 354
Reputable Member

Merhaba Günay Hanım;

Remote Procedure Call ( RPC ) log on kısmında local systems account tıklamışsınız. This account secip  ( NT Authority\NetworkService ) bu bilgiyi yazınız.

Gönderildi : 30/07/2011 13:09

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

Lütfen konu başlığınızı, konuyu özetleyecek şekilde değiştiriniz.

Gönderildi : 30/07/2011 13:11

(@HasanDanis)
Gönderiler: 426
Honorable Member

Forum Kuralları

7. Gönderdiğiniz iletilerdeki başlıklar sorunları ifade edecek şekilde yazılmalıdır. Aksine  "çok acil, help, yardım, lütfen acil yardım vb.." başlıkları olan iletileri mümkün olduğunca kullanmayınız. Yine başlıklarda tamamı büyük harflerden oluşan sorular sormayınız. Kullandığınız takdirde, mesajınız uyarı yapılmadan silinebilir.

Lütfen konu başlıgınızı degiştiriniz.

Teşekkür ederim Saygılarımla.

Gönderildi : 30/07/2011 13:43

(@mustafakilic)
Gönderiler: 773
Prominent Member

Selam Arkadaşlar,

Bellki arkadaşımız bir heyecanla bu şekilde yazmış. Ben bu seferlik kendisinin bir daha yapmayacağını düşünerek başlığı değiştirdim.

İyi Çalışmalar.

Gönderildi : 30/07/2011 13:46

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Sorun devam ediyor mu? Account olrak netwrok servisi ekleyin. Passwordu hatılamıyorsanız resetleyin ve yazın. Ancak bu hesap ile çalışsan servislerinde passwordunuz değiştirin.

Gönderildi : 30/07/2011 20:51

Paylaş: