Forum

Dameware Bağlantı S...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Dameware Bağlantı Sorunu

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
830 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar . Damware Mini Remote Control uzak masaüstü bağlantı programının version 7 sinde hiçbir sorun yaşamadım.

Fakat version 6 da ;version  7 de ki gibi aynı şekilde başka bir bilgisayar bağlanmaya çalışıyorum ve şu hatayı alıyorum:

"the version of DameWare Mini Remote Control application you are using is not supprted by the MRC client agent In order to connect to this agent you mostobtain a newer version of the MRC application or downgrade the client agent by other means .(i.e.manually).         The client Agent will now disconnect."

hatası alıyorum ve bağlantı yapamıyorum.6 da version 7 de bağlanabildiğim bir bilgisayara ve aynı ayarlamaları yapıp deniyorum fakat olmuyor.Yardımcı olursanız teşekkürler.İyi çalışmalar..

Gönderildi : 21/07/2011 01:02

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Client tarafında hangi işletim sistemi çalışıyor? Dameware'in kendi bilgi tabanında bu tür sorunların nedenleri ve  çözümleri genelde makale olarak yayınlanır sitesine baktınız mı?

Gönderildi : 21/07/2011 04:18

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

client tarafindaki mini remote client versiyonu ile sizin baglanmaya calistiginiz versiyon aynı degil diyor

client tarafina kurulumdan sonra agent'i kaldiracak sekilde ayart yapiyorum ben genelde ki bu tip sorunlarla karsilasmamak icin

ya mini remote control'un yeni versiyonunu kurun yada clientleri downgrade edin diyor size

Gönderildi : 21/07/2011 14:01

Paylaş: