Forum

Parolanızın sü...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Parolanızın süresi doldu - Parolanızı değiştirmek için yetkiniz yok.

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
2,492 Görüntüleme
(@KemalBEHRAM)
Gönderiler: 44
Trusted Member
Konu başlatıcı

Uzaktaki sistemlerden birinde 2 sunucu var. Birinci sunucuya login olduktan sonra 2. sunucuya login olmaya çalıştığımda :

Parolanızın süresi doldu, değiştirilmeli hata iletisini alıyorum.

Parolayı değiştirmeye çalıştığımda ise Parolanızı değiştirmek için yetkiniz yok.

hata iletilerini alıyorum.Bu sunucuyu 2-3 yıl önce kurmuştuk. Administrator dışında kendime açtığım bu kullanıcıya daha önce login olup olmadığımı hatırlamıyorum. Ve işin kötü yanıda Administrator şifresinide hatırlamıyorum.

Not : Sunucuda Domain yoktur.

Gönderildi : 30/05/2011 00:07

(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member

Uzaktaki sistemlerden birinde 2 sunucu var. Birinci sunucuya login olduktan sonra 2. sunucuya login olmaya çalıştığımda :

Parolanızın süresi doldu, değiştirilmeli hata iletisini alıyorum.

Parolayı değiştirmeye çalıştığımda ise Parolanızı değiştirmek için yetkiniz yok.

hata iletilerini alıyorum.Bu sunucuyu 2-3 yıl önce kurmuştuk. Administrator dışında kendime açtığım bu kullanıcıya daha önce login olup olmadığımı hatırlamıyorum. Ve işin kötü yanıda Administrator şifresinide hatırlamıyorum.

Not : Sunucuda Domain yoktur.

Selam Hocam.

Bu Tur Sorunla bende  Karsılastım.. Bi Programla Şifremı Onun Sayesinde Degiştirdim.. Hiren'S Boot  Programı İle Şifreyi  degiştirdim Suanda  hastahanede Kurulu Olan Server 2003 Sistemım  Takır  Takır  Çalışmakta..  Hiren'S Boot İndirip  Mini  Xp Şeklinde acarak windows login kısmından  administrator şifresini  degiştire bilirsiniz..  

http://forum.shiftdelete.net/junior-editorler/47081-hirens-boot-cd-%5Bboot-kullanimi%5D.html 

Yukardı  Linke Bakarak  Hiren'S Boot Kulanımını Ogrene Bilirsiniz..   

Umarım Bu Size  Faydalı Olur.. 

Gönderildi : 30/05/2011 00:15

(@KemalBEHRAM)
Gönderiler: 44
Trusted Member
Konu başlatıcı

Sunucunun yanında olsaydım daha farklı olurdu ama sunucu ile aramda 12 saatlik bir yol var malesef =)

Gönderildi : 30/05/2011 01:02

(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member

O zaman Sunucunun yanında iyi bilen birini  yonlendırın  yapsın  🙂

Gönderildi : 30/05/2011 01:22

Paylaş: