Forum

SQL Server Manageme...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SQL Server Management Studio ile yedekleme

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
448 Görüntüleme
(@KURTULMUSFEVZi)
Gönderiler: 21
Eminent Member
Konu başlatıcı

ben bir database nin  yedeğini almak istiyorum ve bunu belirli bir saat , gün , hafta gibi ayarları yaparak.

Birde var olan ayarlanmış bir işlemi editleme, yani farklı saat yada konuma yedek alma.

ayarlanmış bir zamanı tekrar sile biliyormuyum onunda yerini bulamadım

tüm ayarlanmış zamanları sıfırlayıp tekrar farklı bir zamana  ayarlamak istiyorum

QL Server Management  Studio'da data bölümüne gelip sağ klik -->Tasks-->BackUp-->Script Action to Job

bu yolu bir yerlerde okumuştum ama daha geniş (detaylı) makale nerden bula bilirim. 

Gönderildi : 16/05/2011 21:53

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,

Sql versiyonunuzu yazmamışsınız ama 2005 ve 2008 de mantık aynı makaleden yararlanabilirsiniz.
http://www.cozumpark.com/blogs/sql/archive/2008/03/28/microsoft-sql-server-2005-zerinde-otomatik-yedekleme-kural-nas-l-olu-turulur.aspx

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 17/05/2011 00:50

Paylaş: