Forum

Office 2007 Lisansl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office 2007 Lisanslama Problemi

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
378 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar

Öncelikle problem biraz karışık gibi dilimin döndüğünce anlatmaya çalışıcağım.

Elimde 20 Adet microsoft office 2007 basic edition oem lisansım var ve bunları makinelere kullandım.  Aynı zamanda 10 Kullanıcılı Office 2007 Standart edition open lisansım var.  Bu open lisansı daha önce oem lisans kurduğum makinelerde kullanmak istiyorum.  buraya kadar açık sanırım 🙂

Daha önce oem lisans kurduğum makineye open lisans kurdum, sorun yok, o makinedeki oem lisansıda başka bir makinede kullanmak istiyorum. fakat ürün etkinleştirmesi yapmıyor. Microsofta sorduğumda oem lisanslar sadece tek bir makinede kullanıldığından. o lisansıda başka bir makinede kullanamazmışım.

Ben Basic ten Standart Editiona ugprade etmek istiyorum.  ama elimdeki oem lisansımında çöp olacağını söylüyorlar. Bunun bir çözümü yokmudur ?

Key Changer v.s. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 10/06/2008 14:57

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Merhaba.

OEM için durum malesef bu.

Sizin durum için ise 444 67 87 ile görüşüp

"OEM office 2007 basic ürünümü, OPEN Lİsans office 2007 standart 'a upgrade edebilirmiyim?" şeklinde yönelterek en doğru ve güncel bilgiyi alabilirsiniz.

Gönderildi : 10/06/2008 15:04

(@kaantekkol)
Gönderiler: 831
Noble Member

Bildiğim kadarıyla upgrade söz konusu değil. Yeni bir lisans almanız gerekiyor. Yada 2007 basic oem'e tek lisans olarak satılan kutu yada open  powerpoint lisansı almanız gerekiyor.

Gönderildi : 10/06/2008 16:36

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Ugprade yapılamıyormuş. şöyle yapabiliyormuşuz tabi oem lisansın üzerine open lisanslı office kurup upgrade yapabilirmişiz bittabi oem lisansımız ezilerek.

(Normal şartlar) altında Oem lisansımız yanmadan Open Lisanslı bir ürün kullanamıyormuşuz. Çok kötü bi durum.

Bu arada Microsoft 1 senedir makinelerden bağımsız Oem Lisans satmıyormuş bilginiz olsun arkadaşlar. Yardımlarınız için teşekkürler...

Gönderildi : 10/06/2008 16:50

Paylaş: