YGS Sınavı nedeniyl...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

YGS Sınavı nedeniyle saatler 27 Mart Pazar değil 28 Mart Pazar günü ileri alınacak. Server saatleri ne olacak ?  

  RSS
 Anonim

Arkadaşlar YGS Sınavı nedeniyle saatler 27 Mart Pazar gecesi değil 28 Mart Pazartesi ileri alınacakmış. Bu nedenle Serverlarımız bu güncellemeyi nasıl alacaktır. Bilgi alabilir miyiz. Haber ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıdadır : 

 

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/17230464.asp?gid=373

Alıntı
Gönderildi : 10/03/2011 13:02
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Saçma sapan Türk işi bir çözüm yine. Doğru dürüst sınav planlaması yapamazlar sonrada böyle bir çözüm üretirler. Sınava saati ileri alsanda geç kalan yine kalıyor, ileri almasan yine kalıyor. Zamanında kalkma becerisini gösteremeyen zaten sınava girmesin.


Bildiğim kadarıyla dünyada aynı gün saatler değişiyordu ve bu nedenlede saatlerin ileri alma günü değiştirilemez diye basında yazı çıkmıştı. Ne olduda bir gün sonraya aldılar. Sistemler bunu nasıl anlayacak? Bilgisayar saatlerini pazar alalım, normal saatleri pazartesi alırız gibi bir karar aldılarsa hiç şaşırmam doğrusu.....


Bilgisayarın tarih saat ayarında "Gün ışığından yararlanma saati başlangıç tarih ve saati: 27 Mart 2011 Pazar, 03:00. Saat belirlenen zamanda 1 saat ileri alınacak şekilde ayarlandı." yazıyor. Microsoft bir patch filan yayınlar heralde.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/03/2011 15:05
Paylaş: