Forum

server 2003 kullanı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

server 2003 kullanıcılarda aşırı derecede yavaşlama

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
476 Görüntüleme
(@MesutEroglu)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar kullanıcıların aşırı derecede yavaşlama sebebi ne olabilir ? 10-15 pc arasında bir bağlantı oluyor aslında olamıyor okadar yavaşş lütfen yardım  ve benim orjinal 2003 standart r2 türkçe cd si üzerinde bir kabarcık oluşmuş ve yükleme yapamıyorum bulabileceğim bir adres varmıdır ben bulamadım var ama enterprice ve benim lisansım olmuyor yani standart olması lazım şimdiden teşekkürler...

Gönderildi : 04/06/2008 03:08

(@yasaryilmazer)
Gönderiler: 193
Reputable Member

Ben olsam, işlemleri bir kontrol ederdim, logları kontrol ederdim güvenli modda test ederdim. Muhtemelen virüstür kurtulmanın çaresine bak derim.Bir bulgu bulursan paylaşırsan daha detaylı yardımcı olmak isterim. Kolay gelsin.

Gönderildi : 04/06/2008 03:27

(@Anonim)
Gönderiler: 0

arkadaşlar kullanıcıların aşırı derecede yavaşlama sebebi ne olabilir ? 10-15 pc arasında bir bağlantı oluyor aslında olamıyor okadar yavaşş lütfen yardım  ve benim orjinal 2003 standart r2 türkçe cd si üzerinde bir kabarcık oluşmuş ve yükleme yapamıyorum bulabileceğim bir adres varmıdır ben bulamadım var ama enterprice ve benim lisansım olmuyor yani standart olması lazım şimdiden teşekkürler...

serveri yeniden kurmak çözüm olmayabilir. switch problemi de olabilir, virüs yada kablolardan birinin ters olarak switche girmesiyle network loopa giriyorda olabilir.  

ama illede ben serveri yeniden kurarım diyorsan ve 2003 lisansın open ise https://e-open.microsoft.com adresinden iso formatında cdyi indirebilirsin 

kolay gelsin

Gönderildi : 04/06/2008 19:31

(@Anonim)
Gönderiler: 0

serveri yeniden kurmak çözüm olmayabilir. switch problemi de olabilir, virüs yada kablolardan birinin ters olarak switche girmesiyle network loopa giriyorda olabilir.  

ama illede ben serveri yeniden kurarım diyorsan ve 2003 lisansın open ise https://e-open.microsoft.com adresinden iso formatında cdyi indirebilirsin 

kolay gelsin

Gönderildi : 04/06/2008 19:31

(@kaantekkol)
Gönderiler: 831
Noble Member

Server'ın ethernet kartını da bir kontrol et derim.

Gönderildi : 04/06/2008 20:05

(@MesutEroglu)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

arkadaşım teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için sorunu hala bulamadım araştırıyorum bulduğumda sizlerle paylaşıcamm ve birde sizin vemiş olduğunuz link calışmıyor galibaa 2003 standard r2 tr  bulmam şart lütfen bildiğiniz bir adres varsa paylaşırsanız sevinirim.. teşekkürler.

Gönderildi : 05/06/2008 22:52

(@kaantekkol)
Gönderiler: 831
Noble Member

https://eopen.microsoft.com/EN/default.asp  adresinden giriş yaparak aldığınız lisans open lisans ise yükleme dosyasını indirebilirsiniz. Lisans ta Open Ürün anahtarı altında e-open adresi yazıyordur ayrıca.

Gönderildi : 06/06/2008 13:05

Paylaş: