Forum

Windows Server Faks...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Server Faks Hizmeti ile Birden Fazla Faks Modem

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
361 Görüntüleme
(@serkanpeksaglam)
Gönderiler: 121
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Windows 2008 Sbs de server üzerine birden fazla faks modem tanıtıp her departmana (4 adet) bir faks modem tanıtımı yapmak istiyorum

Modemleri tanıtıp faksı yapılandırdım ancak paylaşımda tek bir faks modem görünüyor. 2.3. 4. faks modemleri yapılandırdığımda yazıcı olarak gelmiyor.

Yapılandırmada belli modeme gelen fakslar belli kullanıcılara mail olarak gidiyor. belli klasöre kaydediyor. problem yok. ama tek bir faks yazıcı olarak paylaşımda olduğundan diğer modemleride sadece ilgililerine ekleyip kendi modemlerini kullanmalarını sağlıyamadım.

konuı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. teşekkürler.

Gönderildi : 20/01/2011 17:33

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Windows 2008 Sbs de server üzerine birden fazla faks modem tanıtıp her departmana (4 adet) bir faks modem tanıtımı yapmak istiyorum

Modemleri tanıtıp faksı yapılandırdım ancak paylaşımda tek bir faks modem görünüyor. 2.3. 4. faks modemleri yapılandırdığımda yazıcı olarak gelmiyor.

Yapılandırmada belli modeme gelen fakslar belli kullanıcılara mail olarak gidiyor. belli klasöre kaydediyor. problem yok. ama tek bir faks yazıcı olarak paylaşımda olduğundan diğer modemleride sadece ilgililerine ekleyip kendi modemlerini kullanmalarını sağlıyamadım.

konuı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. teşekkürler.

MErhabalar, Linke bir göz atınız.

http://www.cozumpark.com/forums/233888/ShowThread.aspx#233888

Gönderildi : 13/02/2011 04:03

Paylaş: