Forum

2012R2 Fundation Ek...

Bildirimler
Hepsini Temizle

2012R2 Fundation Ekran Kartı tanıttıktan sonra görüntü kesiyor

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
884 Görüntüleme
(@farukozgursoy)
Gönderiler: 21
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar. Hp Proliant ML10 Gen 9 server var. Server 2012R2 kurulumu gerçekleştirdik. Hp destek sayfasından sürücüleri indirdiğimde ekran kartı sürücüsünü yükledikten sonra görüntü vermeyi kesiyor. Tekrar güvenli modda sürücü kaldırarak sorunu çözüyorum. Güncelleştirmeler ile kendisi yüklediği zaman da aynı sorunu yaşıyorum. Bunun GUI ya da Core kurulumu ile alakası var mıdır? Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Teşekkür ederim.

Ek olarak Display port HDMI çevirici ile bağlı ancak bununla ilgili sorun olacağını düşünmüyorum.

Gönderildi : 29/01/2022 15:30

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

Birçok nedeni olabilir. Evet dönüştürücünüz ile alakalı olabilir doğru pin sayısına sahip olmadığında sürücü halinde görüntü alamayabilirsiniz. Taktığınız kart sunucunun support list'inde olmayabilir, PS kaynakları kart için yeterli olmayabilir. Diğer pcie-e iş hattı başka kartlar ile doluysa olabilir. Yani aklıma gelenler bunlar olasılık çok.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 29/01/2022 21:42

Paylaş: