Forum

ağ üzerinde do...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ağ üzerinde dosya paylaşımı

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
328 Görüntüleme
(@Unalaydin)
Gönderiler: 53
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar öncelikle ağda dosya paylaşımı ile ilgili makaleyi okudum onu belirteyim. Ağ üzerinde bir sürücümüzü paylaşıma açmaya çalışıyorum. Bu sürücüdeki dosyaları uzakdan kullanmaları için yerel kullanıcılar tanımlıyorum. Fakat uzakdan bağlanacak diğer kullanıclar dosyları silemesin istiyorum. Birde uzakdan bağlanacak kullanıclar oturum açma ekranı ile karşılaşıp şifre ve kullanıcı adları ile o dizine ulaşabilsinler istiyorum. Baya bir uğraştım fakat yapamadım. Forumda aradım bir şey bulamadım. Belkide doğru arayamadım.

Gönderildi : 27/07/2010 16:06

(@yalcinkaraca)
Gönderiler: 354
Reputable Member

Merhabalar ; 

http://www.wdc.com/tr/products/index.asp?cat=14  

Gönderildi : 27/07/2010 16:14

(@Unalaydin)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Şu an için böyle bir şeye ayırabileceğimiz bütçemiz yok maalesef

Gönderildi : 27/07/2010 17:17

(@Unalaydin)
Trusted Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu

Gönderildi : 28/07/2010 17:50

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Madem böyle bir şey istiyorsunuz klasör paylaşmadan yapın olsun bitsin.Sizin istediğinize uygun olan en güzel şey istediklerinizi birebir karşılayacak olan yapı locale filezilla ftp kurun olsun bitsin.Klasörleri açın kullanıcıları açın yetkileri şifreleri verin 15 dakikada bu işi çözün olsun bitsin.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/07/2010 18:37

Paylaş: