Forum

server 2003 ör...

Bildirimler
Hepsini Temizle

server 2003 örnek çözümlü projeler

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
458 Görüntüleme
(@ercanozcapkin)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

herkese iyi çalışmalar arkadaşlar, internet üzerinde server 2003 ,exchange 2003 ile ilgili virtual pc ortamında uygulanabilecek çözümlü örnek projeler bulabileceğim bir link bilen paylaşırsa sevinirim ( vpn, 3 bacaklı isa kurulumu , routing remote access , site kurulumu vs ) pratik yapabilmek adına şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 20/07/2010 13:12

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Merhaba ;

Portalımızın makaleler bölümünü , videolar bölümünü incelediniz mi?

Gönderildi : 20/07/2010 13:19

(@ercanozcapkin)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

evet inceledim makaleler ve videolar bölümünü benim demek istediğim daha komplike projeler mesela sıfırdan kurulup yapılıp 2 veya 3 lokasyonu olan clientlara vpn yapılan, gp ler olan, isa server yada 3th part firewall kurulan, ou lar oluşturulan, exchange yapılandırılmış, owa kurulmuş gibi

Gönderildi : 20/07/2010 13:31

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

MErhaba, Bu söylediğiniz danışmanlık hizmeti içerisine girer.Burada zaten her konuda Türkiye'yi geçelim dünyadaki bir çok platformda bulunmayan içerikler mevcut.Buradaki kaynaklardan hedefinize ulaşabilirsiniz.Sizin dediğiniz gibi bir yapıyı kimse sunmaz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 20/07/2010 18:36

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Bu tarz bi video hazırlamaya kalksak sorunlar , alt yapı hazırlı vs. 2 gün sürer heralde video 🙂

En iyisi siz portalımızda ki makaleler ve portal sorumluları ve yazarlarının sitelerine göz atın. İstediğinizden fazlasını bulursunuz.

Adım adım gitmek daha iyidir.

Gönderildi : 20/07/2010 18:47

(@firatbilmis)
Gönderiler: 199
Reputable Member

Bu istediğinizi profesyonel bir danışmanlık hizmeti olarak alabilirsiniz. Ama arkadaşlarımın da dediği gibi burada birçok görsel ve yazılı kaynak var. Bunları inceleyerek kafanızda çizdiğiniz projeyi hayata geçirebilirsiniz.

Gönderildi : 20/07/2010 20:08

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Neden bunun için temel eğitimleri aldıktan sonra hayal gücünüzü kullanarak kendinize proje oluşturmuyorsunuz? Ben bu şekilde canım sıkıldığında projeler yapıyorum. Visio'da çizimini yapıyor ve uygulamaya geçiyorum. Size de tavsiye ederim. İyi çalışmalar.

Gönderildi : 20/07/2010 20:49

Paylaş: