Forum

Server 2003 R2

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2003 R2

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
325 Görüntüleme
(@TektusKOR)
Gönderiler: 2
Active Member
Konu başlatıcı

Hayırlı günler....

Çalıştığım firma 15 kullanıcılı ve SERVER 2003 R2 kurulu.Şirkette Server ile ilgili işleri benim yapmamı istediler.Yapılan işlerde genelde kullanıcı tanımlama ya da iptal etme.Ben acronis ile kurulu sistemin image ını aldım ama olur da baştan kurmak gerekirse kurulumunu ve kullanıcı tanımlamalarını nasıl yapacağım hakkında bilgi alabileceğim kaynak ve döküman önerebilirmisiniz?Bir de server de Kerio Winroute Firewall kullanılıyor.Bu programı da öğrenmem gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim...Hayırlı günler...

Gönderildi : 07/06/2010 17:16

(@fatihkaraalioglu)
Gönderiler: 3040
Illustrious Member

Merhaba;

Acronis yazılımının hangi sürümünü kullanıyorsunuz paylaşmanızı isteyeceğim. Acronis yazılımı bir imaj programıdır. Yani herhangibir problem anında bir problem olduğu zaman imajı almış olduğunuz tarihe hiç bir sıkıntı olmadan geri dönüş yapmanıza olanak veren bir yazılımdır.

düzenli ve sağlıklı bir imaj politikanız varsa işletim sistemi haricinde bu geri dönüş sonrası kullanıcı işlemleri ile zaten zaman kaybetmeyeceksiniz.

diğer bilgiler için makale, forum ve ürün üreticisi sayfalardaki kaynakları incelemenizi önereceğim.

Gönderildi : 07/06/2010 17:44

Paylaş: