Forum

Outlook Express sor...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook Express sorunu

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
332 Görüntüleme
(@serkandursun)
Gönderiler: 177
Reputable Member
Konu başlatıcı

MErhaba arkadaşlar outlook ile ilgili bir sorunum mevcut, Sistemimizde server 2003 32 bit kurulu idi. Ram takviyesi yüzünden X64 sürümüne geçiş yaptık. İş temiz olsun diye sıfır kurulum yaptık. 50 kadar kullanıcım var hepsi terminal server üzerinden giriş yapar ve maillerine outlook express üzerinden kontrol ederler. Sorunum bu noktada baş gösterdi eski serverde outlook express hesaplarını al ver aracılıgı ile verdim yeni serverda ise al ver mantıgı ile mail hesaplarını aldım. Herşey gayet normal görünüyordu. Ancak daha sonra kullanıcı hesapları tamamen bir birine girdi. Ahmet'te mehme'tin hesap eklenmiş ayşe'de fatma hesapları oluşmuş. tüm mail hesapları birbinine girdi. hepsini düzeltiyorum aradan bir gün bile geçmeden tekrar tekrar sorunlar oluşuyor gene hepsi birbirine giriyor. Registy ayarlarını kontrol ettim ordanda düzelttim ama tekrar tekrar sorun kendini gösteriyor. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Gönderildi : 13/05/2010 13:04

(@Anonim)
Gönderiler: 0

outlook express bazen böyle sıkıntılar yaratıyor bence office outlooka bu mailleri al yapın fazlalıkları boşaltın  daha sonra tekrar express'e ver yapın sorun muhtemelen düzelecek..

Gönderildi : 13/05/2010 13:27

(@serkandursun)
Gönderiler: 177
Reputable Member
Konu başlatıcı

Malesef Sorun devam etmektedir 🙁

Gönderildi : 14/05/2010 17:33

(@mehmetoz)
Gönderiler: 41
Eminent Member

http://support.microsoft.com/kb/188854/tr

Daha önce hiç böyle bir problem yaşamadım ama isterseniz linki bi inceleyiniz..

Gönderildi : 15/05/2010 18:20

Paylaş: