Forum

ağ daki pc leri kon...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ağ daki pc leri kontrol etme (program)

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
720 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhabalar, ağdaki bilgisayarları kontrol etmesini (ekranlarını görebilmek v.b.) sağlayarak bildiğiniz bir program var mı? Radmin dışında, sistemden hangi web sitesine kim ne zaman girmiş bunu Fortigate ile kontrol edebiliyorum. Teşekkür ederim, iyi geceler.

Gönderildi : 14/03/2010 01:37

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18027
_

Merhaba,

Dame ware programı.Kullanıcların bilgisayarına gitmeden kurmadan çalıştırılabilir.Kullanıcı isterseniz sizin bağlandığınızı görebilir ,izin isteyerek izin verirse bağlanabilirsiniz veya kullanıcı görmeden direk ekranına bağlanabilirisiniz.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 14/03/2010 01:39

Paylaş: