Forum

yardım eden yokmu D...

Bildirimler
Hepsini Temizle

yardım eden yokmu DNS sorunu hk.

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
438 Görüntüleme
(@AliALIM)
Gönderiler: 29
Trusted Member
Konu başlatıcı

windows 2003 server enterprise kullanıyoruz activedirectory var server üzerinde problemimiz şudur

clientlar ağ bağlantılarım, tüm ağ, Microsoft Windows ağı ve domain tıkladığımızda aldığımız hata mesajı ek'tedir.ama ip adresini adrese yazdığımızda networkdeki istediğimiz yere ulaşıyoruz. dns ilgili aldığımız hata kodu 13509 error yardımlarınızı bekliyorum

Bu ağ kaynağına kullanma izniniz olmayabilir. Erişim izniniz olup olmadığını öğrenmek için bu sunucunun yöneticisiyle temasa geçin

Bu çalışma grubu için sunucuların listesi kullanılamıyor.

Domaindeki pc'yi domainden çıkartıp tekrar domaine almayı denedim ama yine sorun devam ediyor

Gönderildi : 25/02/2010 17:15

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

Aynı soruyu iki defa sormanıza gerek yok. Hemde diğer postunuza cevap yazılmışken??

http://www.cozumpark.com/forums/thread/155543.aspx

Gönderildi : 25/02/2010 18:48

(@AliALIM)
Trusted Member
Konu başlatıcı

verdğiniz cevap çözüm sağlamadı da ondan

Gönderildi : 25/02/2010 19:27

(@AliALIM)
Trusted Member
Konu başlatıcı

verdiğiniz cevap sorun çözmedi halen problemi devam ediyor yardımlarınızı bekliyorum

Gönderildi : 25/02/2010 19:29

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Burada açtığınız post kesinlikle takip edilmektedir.Burada çözüme ulaştıramadığınız sistem zorunlarını başka platformalrda çözüme ulaştırmanız nerdeyse imkansızdır.Size destek veren hocaların kıymetini bilmeniz gereklidir.Herkesin işi gücü var önce kendi işlerine bakıyorlar sonra müsait oldukça yazıyorlar forumda:)))Buğra hocam bile kızmış herhalde:)

Şimdi bu sorun durduk yerdemi oldu.Servislerinizin çalıştığına emin misiniz.Dns restart etmeyi denedinizmi?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 25/02/2010 19:36

Paylaş: