Forum

Error id:13570

Bildirimler
Hepsini Temizle

Error id:13570

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
432 Görüntüleme
(@NalanOnal)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Üzerinde Sql çalıştıran Windows Server 2003 te File Replication Service 13570 hatası veriyor, dosyaları bulunduğu yerden başka bir partition a taşıyacak olursam düzelecek gibi görünüyor ama tam olarak nasıl yaklaşmam gerekir bu duruma, yani öncesinde yapmam gereken birşey var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Gönderildi : 16/01/2010 17:00

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Merhaba;

Biraz daha detaylı bilgi verir misiniz ? Ortamda ADC varmı ve bu replikasyon neyin replikasyonu. AD mi SQL mi ?

Gönderildi : 16/01/2010 17:11

(@NalanOnal)
Active Member
Konu başlatıcı

Sistemde çalışan bir yazılım Sql database i kullanıyor ve tek bir sunucu üzerinde dönüyor herşey, Unix server üzerinden de internete çıkılıyor, yakın zamanda değişiklikler yapmam gerekecek bu arada.. replikasyon Sql ile ilgili..

Gönderildi : 16/01/2010 17:16

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

(@NalanOnal)
Active Member
Konu başlatıcı

M291823 describes how to move FRS staging folder to a different logical drive.   demiş burası, ama ne bu klasörleri replace ederken nasıl bir yol izlemem gerekecek yazmamış. Açıkçası Sql database in çok kısa bi süre için de olsa hata vermesinden çekindiğim için emin olmadan bişey yapmak istemiyorum.. her akşam bu database in bir backup ını alıyorum gerçi ama yine de çekimser kaldım. replike çalışan bir DC de yok şimdilik...:(

Gönderildi : 16/01/2010 17:40

Paylaş: