Forum

Windows Server 2003...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Server 2003 R2 Standart Remote Administrator Sorunu...

10 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
340 Görüntüleme
(@ademgurgen)
Gönderiler: 44
Trusted Member
Konu başlatıcı

Değerli Arkadaşlar öncelilikle ilginizden dolayı tşkler.

Sistemimde windows server 2003 sistemleri kullanmaktayım. Yaklaşık 1 aydır sistemimde statik ip ile bağlandığımda server'a bağlantı kuramıyorum. 3389 portu ile bağlaınıyorum sistemimde modemi resetliyorum bazen geliyor bazende gelmiyor sonra server'i yeniden başlatıyorum o zman ancak dişardan bağlandığımda server login ekranına geliyorum. bu neden olabilir. tam emin olamadım server mı modem mi ama server olduğunu düşünüyorum çünkü başka bir modemin portuna tanımladığımda da bağlanamıyorum 

Çok tşkler Tüm Çözümpark üyelerine 

Gönderildi : 14/01/2010 03:02

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba Adem bey

server' a şirket içinden rdp yapabiliyormusunuz

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/01/2010 03:10

(@ademgurgen)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Evet hakan abi yapabiliyorum sadece dişardan statik ip ile bağlandığımda sorun yaşıyorum birde hakan abi sistem sanki kendini ayarlıyor hemen hemen hergün saat 22.00 dan sonra kapatıyor sistem kendini dışarıya. 

Gönderildi : 14/01/2010 03:39

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Eğer içeriden bağlanabiliyorsanız sorun modemdendir

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/01/2010 15:58

(@ademgurgen)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Tmm hakan abi modemle daha cok ilgileneyim bir modem değiştirdim ama kısa süreli oldu anlamadım modemi mi diye şimdi daha fazla bağlı kalsın bakayım... Tşkler Abi 

Ayrıca Belirtmek isterim sizin ve sitedeki diğer arkadaşlarımızın hakkını ve bu bilgi paylaşımı için yaptıklarınızın değerini hiçbir şekilde ödemeyiz. sizlerden cok önemli bilgiler sağlıyorum tşkler. 

Gönderildi : 15/01/2010 02:38

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

bence ödemenin en iyi yolu bir hayır duası olacaktır.

Gönderildi : 15/01/2010 03:17

(@ademgurgen)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Yüce Rabbimiz Sizlerden Razı Olsun.

Gönderildi : 16/01/2010 01:19

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Yüce Rabbimiz Sizlerden Razı Olsun.

Hakan hocam artık bu kadar dua ile cennetliksiniz:))

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 16/01/2010 02:53

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

cümlemizden.

Gönderildi : 16/01/2010 05:08

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Amin.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 16/01/2010 16:42

Paylaş: