Forum

Backup Projesi

Bildirimler
Hepsini Temizle

Backup Projesi

27 Yazılar
16 Üyeler
0 Likes
980 Görüntüleme
(@beyhanosmanoglu)
Gönderiler: 52
Trusted Member
Konu başlatıcı

Beyhanım eger bu iş benim için önemli maddi açıdan bu proje için iyi bütçe ayrılmasını saglarım diyosan tivoli araştır derim...

Eserim tam şekilleniyordu durum sen tivoli dedin ambalaj oldum, one yenirmi 🙂 sağa sola bakıyorum ama IBM de minik bir açıklama harici bişi bulamadım.

Gönderildi : 25/04/2008 17:48

(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Sizin işinizi ArcServ fazlasıyla gorur. Arcserv de document level backup olayı var mailbox mailboc geri donebiliyorsunuz yedegi. Data kartuşunada yedek alabilirsiniz hp nin autoloader larını önerebilirim.

Gönderildi : 26/04/2008 02:55

(@birolaydugan)
Gönderiler: 867
Prominent Member

ARC ben de kullanıyor ve tavsiye ediyorum.

Gönderildi : 26/04/2008 03:46

(@fatihkaraalioglu)
Gönderiler: 3040
Illustrious Member

Beyhan selam; Hoş geldin.

Abicim gördüğüm kadarıyla datan şu anda Turkiye için orta ölçekli olup, büyümeye endexsli bir yapıya sahip olduğunun ip uçlarını vermişsin.

Benim önerim sana giriş seviyesinde bir Storage ile datalarını bu havuz içinde toplaman ve bunun sonucunda hız + güvenliği kazanmandır.

Yedekleme konusuna gelince Storageni ikiye bölüp data + backup havuzları olarak ayırabilirsin ve/veya ihtiyacına göre, datalarının önem hassasiyetine göre EXP backup ürünleri ile yedeklemeye gidebilirsin.

Storage ile birlikte gelen backuplama programlarını kullanabileceğin gibi Eser' in de önerdiği gibi Tivoli çok rahatlık ile işini görecektir.

PM de sana selam gönderdim. dikkate al bence.

Gönderildi : 26/04/2008 03:56

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Beyhanım eger bu iş benim için önemli maddi açıdan bu proje için iyi bütçe ayrılmasını saglarım diyosan tivoli araştır derim...

Hocam sen tokmağı indirdin yani. Tivoli dünyanın en iyi yazılımlarını barındıran şirketlerden bir tanesi. Üstelik kendi donanımlarıda mevcut ve fiyatları herhalde orta ölçekli bir firmaya fazla gelir.Daha önce bağımsız olan bu şirket ki geçmişi çok iyi bilirim şuan IBM bayrağı altında devam etmektedir.

Yakın zamanda bununla ilgili bir projemiz var onaylanırsa göreceğiz bakalım asılmış bu tivoli yazılımının işlevi.

Gönderildi : 27/04/2008 16:55

(@ilyassaykal)
Gönderiler: 41
Trusted Member

Symantec Backup Exec 11 programi icin kurulum ve konfigurasyon dokumanini nerden bulabiliriz acaba ?

Gönderildi : 06/05/2008 19:50

(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member

Shadow Protect i önerebilirm.Yedekleri Hardware independent olarak alabiliyorsun.

http://www.storagecraft.com/products/ShadowProtectIT/ bir göz at istersen.

Saygılarımla...

Utkun TEKERCAN 

Gönderildi : 08/05/2008 23:19

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Selam;

Titan Backup deneye bilirsiniz.

Titan Backup, tüm
dosya ve bilgilerinizi yedeklemek ve güvenle korumak için hazırlanmış,
profesyonel çözümler sunan, güvenlik yazılımıdır ve
Windows Vista desteğide sunmaktadır. İyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve esnek programlayıcısı ile
otomatik yedeklemeleri düzenlemek çok kolay. ZIP sıkıştırması özelliği ve
256 bitlik AES şifreleme mevcut.

Gönderildi : 09/05/2008 12:19

Sayfa 2 / 2
Paylaş: