raid sıkıntısı.

Bildirimler
Hepsini Temizle

raid sıkıntısı.  

batuhan demirdal
(@batuhandemirdal)
Üye

çalıştığım şirkette raid yapılandıralması sıkıntı yaratmaktadır.veritabanıma entegre edilmiştir.sql veri tabanı kullanmaktayız.veri tabanını bakıyorum sadece c gözüküyor serverde d-e-f-g stoge hepsi bir anda uçmuş.bu nasıl oluyor kafayı yicem bir anlam veremedim bu 2.defa oluyor.ilk defada oldu recomy files kurdum dosyaları kurtardım şimdi oda olmuyor acil yardım edermisiniz?

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 12/01/2010 23:45
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba ;

Donanım konusunda bilgi verirmisiniz ? raid yapısı , kartı  , sunucu ? batarya durumu , firmware güncel mi ?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/01/2010 00:54
batuhan demirdal
(@batuhandemirdal)
Üye

x3650 server enterprise kurulu.sonicwall güvenlik duvarıkullanıyorum macefe antivirüs server kullanıyorum bunlarıda güncelledim.inş.birdaha olmaz ama sebep bulamıyorum neden oluyor...

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 13/01/2010 11:09
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Süpersiniz 🙂 ben size alt yapıyı sordum siz uygulamalardan bahsediyorsunuz , lütfen postumdaki sorulara tek tek cevap verirseniz bende yardımcı olmaya çalışırım

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/01/2010 14:56
Paylaş: