Forum

SERVER VE NETWORK Y...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SERVER VE NETWORK YAPISI HK.

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
308 Görüntüleme
(@malikugurisikli)
Gönderiler: 241
Reputable Member
Konu başlatıcı

Herkeze Merhaba...

Adım Malik Uğur IŞIKLI

Bilge Adam Bilişim Teknolojileri Akademisindeki Sistem ve Network Uzmanlığı eğitimimi bitirmek üzereyim.Aldığım kurs gereği sektörde iş aramaktayım.Çeşitli iş görüşmelerinde aldığım kurstan çok farklı konu ve sistemler ile karşılaşmaktayım.Sizlerden ricam özellikle saha tectübesi olan arkadaşlarımdan ricam yazılımsal değilde donanımsal-fiziksel server yapılarının oluşturulması ve network tarafında dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgi döküman,site veya kaynak hakkında bana azda olsa bilgi vermeniz.

Şirketlerin ihtiyaçlarının faklı faklı olduğunu biliyorum.Sizden ricam temel de bu server makinalarının fiziksel hazırlanışı hakkında ufakta olsa beni bilgilendirmeniz.Şimdiden çok tşk ediyorum....

Gönderildi : 12/12/2009 02:19

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Merhaba,

Sahip olduğumuz tüm dökümanlar portal üzerinden yayınlanmaktadır. Server kuruluşunu fiziksel olarak ele alan makaleler de mevcuttur. Makaleler bölümünde ilgili kategorileri iyi incelediğinizde görebilirsiniz.

Sanırım yapmanız gereken yetiştirilmek üzere personel ihtiyacı duyan bir kuruma başvurmaktır.

Gönderildi : 12/12/2009 02:26

(@malikugurisikli)
Gönderiler: 241
Reputable Member
Konu başlatıcı

Tşk ederim mesut bey hemen incelemeye başlıyorum....

Gönderildi : 12/12/2009 02:28

Paylaş: