Forum

win 2008R2 x64 Logo...

Bildirimler
Hepsini Temizle

win 2008R2 x64 Logo go kurulum problemi

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
456 Görüntüleme
(@ErkanBalikci)
Gönderiler: 42
Trusted Member
Konu başlatıcı

Herkese Merhaba;

Müşterilerimiz den birine Kurmuş olduğumuz Win 2008R2 x64 Server üzerinde proğramcılar Logo go proğramı kurmaya çalıştıklarında server üzerinde  aşşağıdaki hatayı alıyorlar. Denemek için server'ı henüz dc olarak yapılandırmadan önce Logo go proğramını kurmak istediğmizde her hangi bir problem  olmadan kurulum gerçekleşiyor fakat domain oluşturduğumda  ( active directory, dn, terminal, dhcp ) kurulum gerçekleşemiyor

Herhangi bir proğram  açık veya daha önceden başlatılıp devam etmesi gibi bir durumda gözükmüyor. 

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler

Kur çalıştırılırken bir hata [-5006 : x80070002 ] oluştu. Lütfen önceden başlatmış olduğunuz bir kurulum varsa tamamladığınızdan emin olunuz ve diğer proğramları kapadığınızdan emin olunuz.

Gönderildi : 09/12/2009 21:18

(@kadirakbaba)
Gönderiler: 895
Noble Member

Merhaba,

Peki Programı Program Ekle Kaldır bölümüne girerek yeni program ekle seçeneğinden yaptığınız zamanda aynı hatayı alıp almadığınıza bakar mısınız?Ayrıca server üzerinde bir antivürüs programı çalışıyorsa onuda stop ederek tekrar dener misiniz?Eğer yükleme esnasında Terminal Hizmetleri seçmişseniz genelde bu hata alınabilir.

Gönderildi : 09/12/2009 23:34

(@ErkanBalikci)
Gönderiler: 42
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Win 2008 de proğram ekle kaldırda proğram ekle seçeneğini göremedim yanlız ağdan proğram yüklü seçeneği var.

Antivirüs yazılımını disable ediyorum yine olmuyor server'da terminal servisi kurulu fakat henüz terminal servisini kurmadan active directory

kurduğumda proğramı kuramıyorum.  

Gönderildi : 11/12/2009 16:02

Paylaş: