Forum

WSUS Messenger Upda...

Bildirimler
Hepsini Temizle

WSUS Messenger Update

8 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
380 Görüntüleme
(@metinselcuk)
Gönderiler: 341
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar malumunuz msn messenger eski birçok sürümüyle oturum açılamamakta. Yüze yakın domain üyesi bilgisayarım var şuanda. %99'u user durumunda. Program kurulumlarına izin vermiyorum yani. Fakat messenger'larla başım dertte. Yeni sürümlerini tek tek kurmam gerekiyor. WSUS update sunucum var. Acaba msn messenger güncellemelerini yapabiliyormu?

Gönderildi : 16/11/2009 14:28

(@sercancokyegit)
Gönderiler: 209
Reputable Member

wsus ile msn messenger update yapılamıyor diye biliyorum.Yeni bir sürüm yüklemek için msi hazırlayıp Group Policy ile Software Installation ile yüklemizi tavsiye ederim.Makaleler bölümünde mevcut.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 16/11/2009 15:23

(@metinselcuk)
Reputable Member
Konu başlatıcı

WSUS yönetim panelinde hangi ürünlerin güncelleştirilmesi isteniyor ise seçebileceğimiz bir bir tree yapısı mevcut. Orada windows live'da bulunuyor. Yapıyor olabilirmi?

Gönderildi : 22/11/2009 01:05

(@sercancokyegit)
Reputable Member

WSUS yönetim panelinde hangi ürünlerin güncelleştirilmesi isteniyor ise seçebileceğimiz bir bir tree yapısı mevcut. Orada windows live'da bulunuyor. Yapıyor olabilirmi?

mevcut ise deneyip bizi de bilgilendirirseniz memnun oluruz tşk. 

Gönderildi : 22/11/2009 13:05

(@metinselcuk)
Reputable Member
Konu başlatıcı

WSUS update listesine live messenger için düşen bir güncelleştirme olmadı. Fakat neden live messenger update ürün listesinde yer alıyor anlamış değilim.

Gönderildi : 22/11/2009 22:23

(@sercancokyegit)
Reputable Member

WSUS update listesine live messenger için düşen bir güncelleştirme olmadı. Fakat neden live messenger update ürün listesinde yer alıyor anlamış değilim.

windows live messenger mi yoksa msn messenger mı? 

Gönderildi : 22/11/2009 23:17

(@metinselcuk)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Live messenger.

Gönderildi : 22/11/2009 23:27

(@metinselcuk)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Windows live sekmesi ürünler listesinde seçili durumda. Windows live için yeni bir sürümde yayınlanmış durumda. Fakat wsus'a live messenger ile ilgili herhangi bir update dosyası düşmüyor. Briyerde hatammı var anlamadım.

Gönderildi : 28/01/2011 13:41

Paylaş: