Forum

Alternatif yazıcı y...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Alternatif yazıcı yönetim programı

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
380 Görüntüleme
(@Unalaydin)
Gönderiler: 53
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar printer kullanımı konusunda raporlar alabileceğim. Kullanıcılara kredi yükleyebileceğim print manager plusdan başka alternatif yazılım öneriniz var mı.

Gönderildi : 10/11/2009 19:14

(@sercancokyegit)
Gönderiler: 209
Reputable Member

Merhabalar

Print Manager Plus ı bundan 6 ay önce bir müşterime kurmuştum ve başarılı bir program idi alternatif bir program aramaya ne sebep oldu paylaşırsanız seviniriz?

Bu arada Print Usage Pro yu kurdum aynı işleri yapmakta.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 10/11/2009 20:13

(@Unalaydin)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Kusura bakmayın serkan bey geç cevap yazabiliyorum.Print manager'in kullanıcı yönetimi ilerde sıkıntı çıkaracak gibi. 40-50 kullanıcının arasından kredi yüklemek istediğiniz kullanıcıyı bulmak zor değil ama 200 kullanıcının arasından tek tek aramak biraz sıkıntı yaratabilir diye düşündük. Birde ben mesala kullanıcılarımın display name'nin görülmesini istiyorum fakat logon name görülüyor ki aynı logon name ye sahip kullanıcılar çok çok azda olsa olabiliyor... Eğer bunlara bir çözüm öneriniz varsa print manager plus ile ilgil başka bir sıkıntım yok..

Gönderildi : 11/11/2009 12:16

(@sercancokyegit)
Gönderiler: 209
Reputable Member

Tekrar Merhabalar

Evet söylediklerinize benimde bildiğim kadarıyla yapacak bişey yok.Ama aynı yapıya diğer programda sahip test ettiğinizde belki sizin yapınıza uygun olabilir.Denemeden anlayamayız.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 11/11/2009 13:54

(@Unalaydin)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Bu iki programın dışında alternatif önerebilecek kimse yok mu ?

Gönderildi : 11/11/2009 15:37

Paylaş: