Forum

server 2003 uzak ma...

Bildirimler
Hepsini Temizle

server 2003 uzak masaüstü hatası

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
476 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

uzak masaütü çalışan 5 adet kullanıcım var arasıra şu hatayla karşılaşıyorum "call to an os function failed" tamam deyince geçiyo ama bu hata nedir?2. hata ise ticarii yazılım kullanıyor bu makinalar uzak kullanıcılar oturum bekleme konumundayken tekrar kullanmaya başlayınca sadece ticeri yazılım kilitleniyor diğer windows fonksiyonları çalışıyor ctrl+del+alt kombinasyonu ile kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyoruz kullanıcıların administrator yetkisi var.yardımlarınızı bekliyorum...

Gönderildi : 30/10/2009 14:11

(@BatuhanCetin)
Gönderiler: 113
Estimable Member

Merhaba,

"call to an os function failed" hatasını herhangi bir yazılım veya işlem yaratabilir, event loglarını inceler misiniz? Bu hatayı özellikle bir program açıkken veya özel birşey yapmaya çalışırken veriyorsa bunu belirlemeye çalışabilirsiniz. Neyin hata verdiğini belki oradan anlayabilirsiniz. Bahsettiğiniz diğer sorun ise muhtemelen kullandığınız yazılım ile ilgili. Yazılımın adını verebilirseniz veya yazılımı satın aldığınız yerin teknik desteğini ararsanız yardımcı olacaklardır. Bu iki sorun birbirine bağımlı bile olabilir.

Gönderildi : 30/10/2009 16:35

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

ııs ve asp.net yükledim sorun düzeldi.herkese tşekürler..

Gönderildi : 04/11/2009 13:40

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Geri bildirim için teşekkürler.

Gönderildi : 04/11/2009 22:04

Paylaş: