Forum

Windows Server Yede...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Server Yedekleme 2008

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
391 Görüntüleme
(@sinanmikkirdi)
Gönderiler: 111
Estimable Member
Konu başlatıcı

Mrb lar sistemde 100 üzeri client var ticari programın yedeğini sorunsuz alabiliyorum.Benim istediğim ghost tarzı bir programla server yedeğinide almak yani siştem çöktüğünde tekrar geri dönebilmek için umarım anlatabildim bana bu konuda önerebileceğiniz bir program varmı veya acronics veya ghost bunu online yapabiliyormu ?

Şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 25/10/2009 18:45

(@alperozdemir)
Gönderiler: 703
Prominent Member

Acronis kesinlikle öneririm online ve çok hızlı bir şekilde yapıyor zamanlama yaparak istediğiniz zamanlardada almasını sağlıyabiliyorsunuz.

Gönderildi : 25/10/2009 19:05

(@eroldursun)
Gönderiler: 2170
Famed Member

symantec backup exec tavsiye edebilirim. aktif olarak kullanıyorum gayet başarılı bir ürün .

acronise + olarak farklı bir donanıma image açarken lisans istemiyor (acroniste universal lisans olayı)

Gönderildi : 25/10/2009 19:18

(@sinanmikkirdi)
Gönderiler: 111
Estimable Member
Konu başlatıcı

İkinizede çok tşk ederim iyi çalışmalar

Gönderildi : 26/10/2009 18:46

anil
(@anil)
Gönderiler: 15
Eminent Member

ben su an icin storagecraft kullanıyorum. su ana kadar kullanmaya ihtiyaç duymadım (umarım da duymam [:)]) ancak kullanılırken gördüm gayet sorunsuz ve hızlı çalışıyor.

Gönderildi : 26/10/2009 19:01

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Backuplama konusunda acronis uzmanlaşmış artık, backup için acronis kullanamaktayım ve gayet memnunum.Saatler boyu kurulum derdi ile uğraşmıyorsun.Sadece temiz bir imaj alman yeterli.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 29/10/2009 00:58

Paylaş: