Forum

server 2008 standar...

Bildirimler
Hepsini Temizle

server 2008 standart turkce parola ilkesi sorunu

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
364 Görüntüleme
(@ismetkaraboga)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar server 2008 turkce versıyon open lisanslı 10cal aldıgım bir ürünüm var dns ve activ direktoru kurduktan sonra parola ilkesi bolumunde değişiklik yapamıyor parola üzernde değişiklik yapmak için secpol.msc den parola ilkesi bolumune geldıgım zaman 7 krakter bolumunu degıstırmek ıstedıysemde oradakı rakam degısıklıgını gerceklestırdıgım alan aktıv degıldır bunu nasıl duzeltebılırım yardımcı olursanız sevınırım

Gönderildi : 12/07/2009 18:12

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

• Group policy management editörü açın.Default domain policy gelecektir.

• Buradan Computer configuration / Policies / Windows settings / security settings / account policies / password policies kısmından parola ilkesini değiştirebilirsiniz.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 12/07/2009 18:50

(@m-cetindemirci)
Gönderiler: 36
Trusted Member

Merhaba,

• Buradan Computer configuration / Policies / Windows settings / security settings / account policies / password policies kısmından parola ilkesini değiştirebilirsiniz.

Keyifli çalışmalar.

hocam yukarıda belirttiğiniz işlemleri bir türkçe oalrak anlatsanız 🙂 ben bunları tek tek denedim ama bir ilerleme yok..

şimdiden teşekkürler 

Gönderildi : 18/04/2013 16:27

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Keyifli çalışmalar.

hocam yukarıda belirttiğiniz işlemleri bir türkçe oalrak anlatsanız 🙂 ben bunları tek tek denedim ama bir ilerleme yok..

şimdiden teşekkürler 

Yönetimsel araçlar -> Yerel güvenlik ilkesi -> hesap ilkeleri> kısmından görebilirsiniz.

Gönderildi : 29/04/2013 14:49

Paylaş: