Forum

Terminal Server a&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Terminal Server açılış hatası

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
343 Görüntüleme
(@ozgurbt)
Gönderiler: 127
Estimable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar yukarıdaki hata terminal server açıldıgında kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra geliyor.thin clientlerde bu servere baglı oldugu için dolasıyla onlardada bu hat geliyor.Bunu sebebi nedir bilgisi olan varmı....

Gönderildi : 03/06/2009 12:28

(@BulentUcar)
Gönderiler: 561
Prominent Member

Muhtemelen VB6 .0 ile yazılmış bir program var sistemde ve bu setup dosyaları bozulmuş gibi görünüyor. Bu setup dosyalarını tekrar kurman yeterli olacaktır; bu konuda bilgi verirsen, daha iyi yanıt verebiliriz.

Gönderildi : 03/06/2009 13:08

(@ozgurbt)
Estimable Member
Konu başlatıcı

visual basic 0.6 i internetten indirdim ve yükledim yine aynı hat devam ediyor.

Gönderildi : 04/06/2009 23:16

(@OnurARABACI)
Gönderiler: 389
Reputable Member

Merhabalar,

Son kaldirmis oldugun programlardan biri duzgun tamamlanamamis ve daha sonraki logon'da kaldirma islemine devam ediyor gibi gozukuyor. Registry'de RunOnce (veya Run) anahtari altinda baslangicta calismaya deniyen anormal bir program var mi ?

Gönderildi : 04/06/2009 23:30

(@ozgurbt)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Evet dediğiniz gibi en son yanlışlıkla bişey kaldırdım kaldırdıgım şey o kadar hızlı geçtiki ekrandan ne oldugunu anlamadım ondan sonra oldu bu sorun.Başlangıç dosyalarına baktım aşagıdaki rersimde oldugu gibi hata görünüyor.onun işaretini kaldırdım denemesini yapıyorum

Gönderildi : 05/06/2009 11:28

(@OnurARABACI)
Gönderiler: 389
Reputable Member

Evet, bu screenshot'te gozuken maddeyi deaktif ettiginizde logon esnasinda bu ekran ile karsilasmamis olursunuz.

Kolay gelsin

Gönderildi : 05/06/2009 17:14

(@ozgurbt)
Estimable Member
Konu başlatıcı

teşşekederim..

Gönderildi : 06/06/2009 11:54

Paylaş: