Forum

acronis image echo ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

acronis image echo enterprise edition windows yedek

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
345 Görüntüleme
(@ozkantsvn)
Gönderiler: 125
Estimable Member
Konu başlatıcı

elimde acronisin bu programı var ama nedense ben format attıktan sonra xp nin yedeğini alamıyorum. yedek almam için nasıl bir yol izlemem gerekmektedir.listelerinin içinde backup var ama onu kuruyorum.içine giriyorum çalıştırmıyor.bu şekilde yada başka şekilde ben xp ye format attıktan sonra nasıl yedeğini alıp.zarar görmeden format gereksinimi duymam acaba

Gönderildi : 20/05/2009 23:27

(@RusenTopcu)
Gönderiler: 189
Reputable Member

Merhaba,

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2008/12/07/acronis-server-for-windows-yazilimi-ile-zamanlanm-s-_3101_ncremental-backup-ve-recovery-_3101_slemleri-bolum-1.aspx

makalede detaylı bir sekilde backup ve restore islemleri anlatılmıs.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 21/05/2009 03:56

(@ozkantsvn)
Estimable Member
Konu başlatıcı

ustam baktımda ilk kurulumunu bulamadım ben .nasıl kurulumu yapılıyor onu bulamadım.verilen linkteki anlatım çok harika ve detaylı

Gönderildi : 21/05/2009 12:30

(@RusenTopcu)
Gönderiler: 189
Reputable Member

Merhaba,

Sorunu tam anlayamamakla beraber bunları yaptınızmı?exe'yi calıstırdıktan sonra  Install Acronis True ımage Enterprise server'ı tıklayıp kurulumunu next ile yapınız.Masaüstüne kısayol gelecektir.sonra backup seceneginden harici bir diske .tib  uzantılı image'ı kaydedin.Sonra geri dönüs icin restore seceneginden tib uzantılı image'ı gösterin olsun bitsin.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 21/05/2009 15:52

(@ozkantsvn)
Estimable Member
Konu başlatıcı

hocam pardon orayı atlamışım.kusura bakmayınız.özür dilerim

Gönderildi : 21/05/2009 16:21

Paylaş: