Forum

Server 2000 Lisans ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2000 Lisans Hatası Galiba

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
420 Görüntüleme
(@omercokyurur)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaslar Bir sorunum var tam olarak ne oldugunu bilmiyorum ama lisans sorunu gibi Gözüküyor  yardım cı olursanız sevinirim teşekkürler

2003 Yılında Del marka server alınmıs server 5 Kullanıcı lı gecen aylarda Kullanıcı yetersiz kaldıgından Dolayı 2003 server Cal lisans kullanıcı artırımı

satın aldık microsfta kayıtını yaptırdık söyle bir sorunumuz var  Kullanıcılar 9 kişi bu kullanıcılar ETA 7 v kullanıyorlar 9 kişininde Kullanıcı adları servere kullanıcı kısmında acık ama 5 kişiden Sonra servere baglanmak isteyen kullanıcıları Server kabul etmıyor Şöyle bir hata ile karşılaşıyorlar ( Bu uzaktaki birgisayarın Kabul edeceg isayıda Baglantı kurulmus oldugundan şuanda Hada fazla baglantı yapılamaz ) diyor ana makina uzerinde de Soyle bir yazı var

acıklama olarak bir kac resim daha ekliycem konu yu tam olarak bilmedigim için nerenin resmini cekmem gerektinide bilemedim

Gönderildi : 17/05/2009 03:00

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Merhabalar ;

http://support.microsoft.com/kb/257590

ek olarak  application Event  viewer  hata kodu nu belirtseniz  technet  üzerinden rahatlıkla çözüme gidersiniz.

Gönderildi : 17/05/2009 12:49

(@omercokyurur)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Cevap için teşekürler Uğur bey sorunu Söyle çözdük yani hata yine bizim miş

denetim masasından Lisans maneger den Kullanıcı artırımı yapmamışız...Artımı yapınca Düzeldi

Gönderildi : 30/05/2009 01:29

Paylaş: