Server 2000 Lisans ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2000 Lisans Hatası Galiba  

RSS
omercokyurur
(@omercokyurur)
Üye

Merhaba arkadaslar Bir sorunum var tam olarak ne oldugunu bilmiyorum ama lisans sorunu gibi Gözüküyor  yardım cı olursanız sevinirim teşekkürler

2003 Yılında Del marka server alınmıs server 5 Kullanıcı lı gecen aylarda Kullanıcı yetersiz kaldıgından Dolayı 2003 server Cal lisans kullanıcı artırımı

satın aldık microsfta kayıtını yaptırdık söyle bir sorunumuz var  Kullanıcılar 9 kişi bu kullanıcılar ETA 7 v kullanıyorlar 9 kişininde Kullanıcı adları servere kullanıcı kısmında acık ama 5 kişiden Sonra servere baglanmak isteyen kullanıcıları Server kabul etmıyor Şöyle bir hata ile karşılaşıyorlar ( Bu uzaktaki birgisayarın Kabul edeceg isayıda Baglantı kurulmus oldugundan şuanda Hada fazla baglantı yapılamaz ) diyor ana makina uzerinde de Soyle bir yazı var

acıklama olarak bir kac resim daha ekliycem konu yu tam olarak bilmedigim için nerenin resmini cekmem gerektinide bilemedim

Alıntı
Gönderildi : 17/05/2009 03:00
Ugur DASDEMIR
(@ugurdasdemir)
Tecrübeli Üye

Merhabalar ;

http://support.microsoft.com/kb/257590

ek olarak  application Event  viewer  hata kodu nu belirtseniz  technet  üzerinden rahatlıkla çözüme gidersiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/05/2009 12:49
omercokyurur
(@omercokyurur)
Üye

Cevap için teşekürler Uğur bey sorunu Söyle çözdük yani hata yine bizim miş

denetim masasından Lisans maneger den Kullanıcı artırımı yapmamışız...Artımı yapınca Düzeldi

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/05/2009 01:29
Paylaş: