Forum

Windows 11 Klavye M...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 11 Klavye Mouse Kilitlenmesi

4 Yazılar
2 Üyeler
2 Likes
9,140 Görüntüleme
(@savasdemirci-2)
Gönderiler: 117
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba, windows 11 e ait bir klavye mouse kilitlenme sorunu var mı acaba? Kendi bilgisayarımda durup dururken klavye mouse kilitleniyor ama usb portlar, ekran, program lar herşey çalışıyor. Başka klavye mouse deniyorum, usb lerin yerini değiştiriyorum aynı. USB portlarda o sırada hiçbir sorun yok, klavyeyi çıkarıp flash bellek takıyorum çalışıyor ama klavye ve mouse çalışmıyor.

Gönderildi : 21/04/2022 12:47

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4293
Co-Helper

Yaşayanlar varmış sanırım ama çözümler benim için pek yeterli gelmedi.
Cihazınızın S4, uyku modları çok iyi çalışmıyor olabilir değiştirmek, kapatmak çözüm olabilir yada driver problemi yaşanıyor olabilir.

https://windowsreport.com/windows-11-mouse-and-keyboard-not-working/
https://www.xda-developers.com/will-keyboard-mouse-work-windows-11/

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/04/2022 14:18

(@savasdemirci-2)
Estimable Member
Konu başlatıcı

@ibrahimyildiz Teşekkür ederim. Sürücü güncellemelerini denemiştim zaten işe yaramadı. Aynı makina da windows 10 da bir sorun yoktu 11 e geçince oldu, muhtemelen gene sürücülerden çıkacak gibi geliyor bana da. Olmazsa en kötü ihtimalle 10 a geri döneceğim. 

Gönderildi : 29/04/2022 14:21

(@savasdemirci-2)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Problem kablolu microsoft mouse da imiş, nedense windows 10 da sorun çıkarmayan bu mouse windows 11 de sistemi ara sıra kilitliyor. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Gönderildi : 13/06/2022 13:38

Paylaş: