Forum

win10 hesabınızda o...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] win10 hesabınızda oturum açamıyoruz

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,261 Görüntüleme
(@serdaratacan)
Gönderiler: 244
Honorable Member
Konu başlatıcı

arkadaşalar merhaba bugün elektrikler gitti desktop pc açıldı hesabınızda oturum açamıyoruz diye bir hata verdi masa üstü bom boş. bilgisayarımdan users klasöründen oturum hesabıma girdiğimde desktop da masaüstündeki dosyalarımı gördüm. biraz nette araştırdım regeditte bir ayar vardı s-1-5-21 diye 2 tane klasör var birini silin diğerini oturumunuzun adını yazın yeniden baslatın vs. yazıyordu sildim değiştirdim sıfır oturum açıldı bir de eski masa üstü dosyalarımın hiçbiri şuan yok. diski recovery programları ile taradım gene bulamadım bu dosyalarıma nasıl erişebilirim yardımcı olurmusunuz.

Gönderildi : 28/07/2022 14:46

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4297
Co-Helper

https://www.cozumpark.com/community/ipucu/59128/

muhtemelen temp'e düşen profil klasörünüzü uçurdunuz. Bu durumda previous version ve backup  restore dan başka seçeneğiniz bulunmuyor. Çalıştığınız makine üzerine recovery tools kurar yaparsanız dosyaları geri getirme ihtimaliniz düşük olur ve windows çalıştıkça da düşer. Disk başka cihazda restore denenmeli ilgili sector'lerin üzerine yazılmaya başlandıysa yada disk ssd ise siz zaten restore yapamazsınız boşuna uğraşmayın data çok önemliyse diski profesyonel hizmete göndermelisiniz.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/07/2022 15:06

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4297
Co-Helper

Daha önce belirttiğim gibi recovery dışında folder, file'ları geri alabilme ihtimaliniz yok.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 10/08/2022 13:10

Paylaş: