Forum

Win 11 uzaktan TV y...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Win 11 uzaktan TV ye bağlanma

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
172 Görüntüleme
(@samilaltundal)
Gönderiler: 505
Prominent Member
Konu başlatıcı

Sevgili arkadaşlar merhaba

Umarım konu doğru yere açılmıştır

Ofisimizde win 11 PC ile tlc TV var ekran paylaşma yapıyorum sorunsuz bir şekilde bağlanıyor , bağlandıktan sonra ekran paylaşımını kesersem bir daha bağlanmıyor , TV yi resetledim ama olmadı, iki cihazı kapatıp tekrar açınca sorun düzeliyor tekrar bağlanıyor , nette çok bilgi bulamadım inanın 

Teşekkürler ederim

Gönderildi : 23/03/2024 18:45

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4301
Co-Helper

Aynı durum aynı cihazlar W10 ile ne durumda?
Driver'a odaklanın derim sadece son sürüm olan değil kararlı olanın bulunması önemli. Demek ki aygıt bağlantısı tam olarak düşmüyor demektir. Hangi tarafın tekil restart edildiğinde devam edebildiği uyumu anlama konusunda önemli.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/03/2024 00:22

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

@ibrahimyildiz bey çok teşekkür ediyorum yarın PC üzerinde driver kaldırıp yükleyip durumu bildireceğim

Gönderildi : 24/03/2024 00:29

(@berkayguzelbeyoglu)
Gönderiler: 227
Reputable Member

Merhaba TLC olarak değil de zamanında LG tv'lerde mircast yayını ile ilgili bir sorun yaşamıştım. Servis ile görüştüğümde TV de FW upgrade yapılabileceğini iletmişlerdi. Tabi sizin sorununuzu çözer mi bilemem ama bazı cihazların yansıtma durumunda çözünürlük hatta herz değeri bile etki etmekte. Çok sağlıklı çalışmadığı için bazı yerlerde kablo bazı yerlerde de profesyonel yansıtma çözümleri ile (click share vb) devam etmiştim

Gönderildi : 25/03/2024 08:35

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Gönderen: @samilaltundal

@ibrahimyildiz bey çok teşekkür ediyorum yarın PC üzerinde driver kaldırıp yükleyip durumu bildireceğim

Merhaba driver i kaldırıp tekrardan kurdum sorun düzeldi diyebiliriz 🙂 Teşekkür ediyorum

Gönderildi : 25/03/2024 15:13

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Gönderen: @berkayguzelbeyoglu

Merhaba TLC olarak değil de zamanında LG tv'lerde mircast yayını ile ilgili bir sorun yaşamıştım. Servis ile görüştüğümde TV de FW upgrade yapılabileceğini iletmişlerdi. Tabi sizin sorununuzu çözer mi bilemem ama bazı cihazların yansıtma durumunda çözünürlük hatta herz değeri bile etki etmekte. Çok sağlıklı çalışmadığı için bazı yerlerde kablo bazı yerlerde de profesyonel yansıtma çözümleri ile (click share vb) devam etmiştim

Merhaba teşekkür ediyorum driver ile sorun çözüldü 

Gönderildi : 25/03/2024 15:14

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Geri dönüş ve bilgi için teşekkürler.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/03/2024 16:51

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Gönderen: @hakanuzuner

Geri dönüş ve bilgi için teşekkürler.

Ben teşekkür ederim hocam 

Gönderildi : 25/03/2024 16:59

Paylaş: