Forum

excel de dosya bi&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

excel de dosya biçimi tanınmıyor

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
1,297 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

arkadaşlar ben pc ye format atmıştım bazı excel dosyalarıda gitti ben getdataback ile kurtardım bazı excel dosyaları açılıyor ama bazılarında dasya biçimi tanınmıyor diye hata veriyor ve farklı karekterlerde birşeyler açıyor bazı dosyalarda da hiç bir şey açamıyor arkadaşlar bir yıllık çalışma kurtarırken çok terledim ama şimdi böle bi sorunla karşılaştık çözümü varmıdır acaba nasıl çözerim.

Gönderildi : 04/04/2008 14:10

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

arkadaşlar ben pc ye format atmıştım bazı excel dosyalarıda gitti ben getdataback ile kurtardım bazı excel dosyaları açılıyor ama bazılarında dasya biçimi tanınmıyor diye hata veriyor ve farklı karekterlerde birşeyler açıyor bazı dosyalarda da hiç bir şey açamıyor arkadaşlar bir yıllık çalışma kurtarırken çok terledim ama şimdi böle bi sorunla karşılaştık çözümü varmıdır acaba nasıl çözerim.

Uzantılarını bir kontrol edermisiniz nedir ne değildir ?

Ek olarak aşağıdaki arama sonucundaki tooları deneyebilirsiniz.

Arama sonuçları

Gönderildi : 04/04/2008 14:17

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

Merhaba;

Bu tür data kurtarımlarında tam anlamıyla başarı sağlanamaz kurtarılan word excell dostaları ise kurtarım esnasında karakter bozar bozulan dosyaları ise bazıı  toollar aracılığı ile düzeltmeye çalışsanızda pek bir işe yaramıyor

Gönderildi : 04/04/2008 14:28

(@birolaydugan)
Gönderiler: 867
Prominent Member

dosyanın bozuldugu anlamına geliyor,farklı programlar ile tekrar denyebilrsiniz.

Gönderildi : 04/04/2008 14:31

(@BilalARI)
Gönderiler: 131
Estimable Member

Data kurtarma programını ve harddiski farklı bir pc üzerinde çalıştırmanız gerekiyor öncelikle.

Final Data ve Stellar önerebilirim. Bozulan dosyaları excel recovery programları ile deneyebilirsiniz .

Geçmiş olsun

Gönderildi : 04/04/2008 15:26

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

Merhaba;

Bu tür data kurtarımlarında tam anlamıyla başarı sağlanamaz kurtarılan word excell dostaları ise kurtarım esnasında karakter bozar bozulan dosyaları ise bazıı  toollar aracılığı ile düzeltmeye çalışsanızda pek bir işe yaramıyor

Zaten recovery yaptıktan sonra böyle bir sonuç beklemek saçma olur Ertan abi %100 bir şans olmazki.. 

Gönderildi : 04/04/2008 23:58

Paylaş: